nokialle muuttanut

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja tiituli
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti

tiituli

Jäsen
08.06.2004
653
0
16
olen asunut nokialla yli viikon, muutin avomieheni luo 3 lapseni kanssa, 4 syntyy syyskuussa, ja olisi mukava tutustua muihin nokialaisiin, varsinkin raskaana oleviin, jos löytyisi avaramielistä (elämäni on ollut rankkaa), mukavaa ihmistä, kirjoita tänne, niin tavataan. ps. olen 29v.
 
täällä kans olis äippä joka muuttaa nokialle heinäkuussa. Voitais vaikka nähdä me uudet nokialaiset. Mitäs ootte tykänneet Nokiasta? Lapsia on kaksi -97 ja -03 pojat sekä la 4.10. Ukkokin löytyy joskus... suurimman osan on pois, töitä tuo näyttää tekevän;) Kuulumisiin uudet ja tietysti muutkin nokialaiset.
 
moi kaikki! kiitos viesteistä, vastaan yhteisesti, kun toi aika on vähän kortilla, ja olotila tappava, vaikea istua samassa asennossa, eli tietsikan ääressä kauaa putkeen, tässä olisi sähköpostiosoite: tiiti.lindberg@luukku.com, kirjoitellaan.
 

Yhteistyössä