Naiset on perseestä!!!!

Alkuperäinen kirjoittaja kolmen isä:
Ja kun ottaa takaisin, niin hankkiutuu raskaaksi että saisi pidettyä miehen? Pahimmat tekevät noin ja ikävä kyllä se joskus toimii. Tosin noiden elämä ei ole näyttänyt kovin mukavalta, varsinkaan heidän lastensa kannalta.


Luulis miehellä leikkaavan viimeistään siinä vaiheessa, kun laskettua aikaa ilmoitellaan... Toivottavasti ainakin.
 
Tiedän ihmisen joka on tehnyt noin 3 kertaa,erona ettei ole seurustellut näitten tyyppien kanssa vaan ainoostaan pedissä ollut ja uskotellut että olisi raskaana jotta ne rupeis oleen sen kanssa :headwall: :headwall:
Sai kyllä oikeasti lapsen mutta siinäkin 2 isä ehdokasta ja sitkeesti yritti että se olis sen johon "love love"eipä ollut..
 
Alkuperäinen kirjoittaja Kotona Kirves Kädessä:
Julmia, ja kierompia, kuin yksikään mies.. Tuttavani uskottelee, exälleen, että on raskaana. Toivoo pääsevänsä sillä konstilla takaisin.

Toivottavasti ex ei mene lankaan ja joku vois ehkä vihjaista !
 

Yhteistyössä