T
tuleva laiheliini
Vieras
Aion laihduttaa todella paljon ja haluaisin että sitten kun olen hoikka, eivät reidet olisi paksut. Joku jumppa?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Miksi ihmeessä kukaan haluaa vartavasten hoikat reidet?
Näyttää naisella vyötärö pienemmälle, kun reisissä on vähän pattia ja pyllyssä kanssa.
Lantion leveydestä se on kiinni.
Näyttää typerälle, jos on leveä lantio ja laihat jalat. Sitten jalat on semmoset surkiat pienet rimat ja niiiiiin kaukana toisistaan![]()
Kauniimpaa kuin pattijalat naisella. Ei tarvitse olla tikkujalat vaan naisellisen hoikat jalat. On eroa
Kauniimpaa kuin pattijalat naisella. Ei tarvitse olla tikkujalat vaan naisellisen hoikat jalat. On eroa
Hei no joo, tarpeeksi pitkäkestoista ja hidasta liikuntaa, kuten jo juoksijakin aiemmin mainitsi, silleen se voisi onnistua. Piiiiitkiä kävelylenkkejä ja kevyttä juoksua.
Voi olla vanhaa tietoa. Tehokkaaksi on todettu kovatempoinen ja lyhyt liikunta. Kävely kuuluu vanhainkotiin.
Niin mutta se kasvattaa lihaksia eikä suinkaan hoikenna kinttuja. Eikös?
Alkuperäinen kirjoittaja Vasemman käen rukkanen;30348797:Ja reisissä jo muutama treenikerta alkaa näkyä paksuuntumisena :O
Kuules ei tule laihaläskiä jos laihduttaa syömällä terveellisesti ja tekee kävelylenkkejä ja kevyttä lenkkiä.
Mie kuule luin ihan lehdestä, että näin on melkein kaikilla :xmas: ja huomasin itsestäniJoillakin (harvoilla) kyllä, toisilla ei sitten millään.
Alkuperäinen kirjoittaja Vasemman käen rukkanen;30348797:Ja reisissä jo muutama treenikerta alkaa näkyä paksuuntumisena :O
Mutta minä väitin :kieh: Eron huomaa kyllä jo parissa viikossa kun ei meinaa mahtua farkkuihinsaNo en mä nyt niin väittänyt! Mut siis jos onnistuu hoikistumaan vuoden aikana ruokavaliolla ja niillä pitkillä lenkeillä, eivät lihakset suuremmin ala pullistella. Sen sijaan pari kertaa viikossa punttista vuoden ajan niin tuloksena voi tottavie olla paksummat reidet kuin lähtötilanteessa.