X
xxx
Vieras
etuovi kohdenumero: 881577
Pitäisi käydä katsomassa mutta hinta tuntuu talon kuntoon nähden paljolta.
Pitäisi käydä katsomassa mutta hinta tuntuu talon kuntoon nähden paljolta.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja mannaryyni:meillä on vanha puutalo mikä ei ollu pommi vaikka hinta oli vieläki edullisempi ja rempattiin mieleiseksemme. Itse tinkisin ainakin noi remonttien hinnat pois... tarjouksen heittäisin tosta 110t. saunatilat ainaki remppaisin ja kylppärin ja kaikkee muuta fiksattavaa aina löytyy... Mut jos rakenteet on kunnossa niin tollasen tarjouksen tekisin mä.
Alkuperäinen kirjoittaja viima80:en ikinä ostais jonkun toisen remppaamaa taloa. ko niistä ei koskaan tiiä kui tehty. hinnasta en tiiä ko en siel päin asu.
miks noi kuvat on aina noin kamalia. eikö sinne vois palkata jotakuta ottamaan kunnon kuvat. ja kui ihmisillä voi olla noin täysi kämppä!
ja lisäks. kasari remppa!!!! todnäk aikapommi.
Alkuperäinen kirjoittaja Afrikannorsu:140neliötä 3 tasossa, auts. Varmaan paikanpäällä ahtaamman tuntunen kun kuvissa. Meillä on n130neliötä yhdessä tasossa ja ahtaalta tuntuu vaikka ei ole mitään käytävä/portaikko tilojakaan