MItä maksasitte

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Miron äiti
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
M

Miron äiti

Vieras
Viime vuoden Lassien supratech haalarista turkoosi/sininen, pitää veden ja muutenkin tosi hyvä, koko 80? Entä Reiman 2 osasesta ruskea/lime talvipuvusta, koko 80 ja hyväkuntonen? Lassien puku on välikausupuku.
 
Taisi maksaa nuo Lassien supratecit mammuttimarkkinoilla 30 e. Maksaisin siitä käytettynä max 20, jos puku virheetön. Reiman talvipuvusta myös 15 e, jos ei ole Reimatec.
 
Jos Supratech on hyväkuntoinen, siis ei käytön jälkiä näkyvissä, niin 10-15? on ihan passeli hinta. Reiman puvusta voisit pyytää vähän enemmänkin, mä myin kaksiosaisen Reiman välikausipuvun kokoa 86 hintaan 30? (hyväkuntoinen oli). Tosin näin keväällä ei ehkä saa talvipuvusta niin hyvää hintaa kuin syksyllä saisi.
 
Alkuperäinen kirjoittaja Q-kuppi:
Mistä lähtien Supratech on pitänyt veden?

Meillä ei ainakaan ole kertaakaan kastunut läpi edes saumoista ja poika istuu paljon vesilätäköissä! En tiedä mitä tuoteselostuksissa sanotaan, mutta näin meillä!
 

Yhteistyössä