Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja jybis:mietin kans,kun en periaatteesta vastaa numeroihin joita en tunnista..johtuen äidistä ja hänen uudesta poikaystävästään joka on uhannut tappaa meidät..vaikka olikin kännissä niin pelkään silti aina kun joku soittaa numerosta jota en tunnista.
on siinäkin yks tohmajärveläinen idiootti (ei henk.koht kyseisessä kaupungissa asuville),ilmotti puhelimessa että hän on se mies joka makaa äidin kanssa ja sit uhkas ampuu meidät.. :ashamed:
sivus vähän aihetta mutta siinä syy niille jotka kohta ihmettelee miksi en vastaa siihen puheluun..
Alkuperäinen kirjoittaja Santtu81:Ainakin HYKSin numerot alkaa 09-47...
Alkuperäinen kirjoittaja jybis:yritin soittaa siihen mutta ensn hälyyttää varattua ja sit ei vastaa,eli joku myyjä.
vois vastata perkule
Alkuperäinen kirjoittaja hah:Alkuperäinen kirjoittaja jybis:yritin soittaa siihen mutta ensn hälyyttää varattua ja sit ei vastaa,eli joku myyjä.
vois vastata perkule
Niinpä vastaisi nyt perkule,dildoo varmaan halvalla myy![]()