Miksi kaikilla vaalea hiuksisilla on

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "vieras"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
V

"vieras"

Vieras
Vähän ulkonevat häppärit? Siis kaikilla, voi sanoa ihan suoraan että sisemmät huulet tulee ulos sen verran että ne näkyy. Tämän olen huomannut kun olen katsellut, karvatkin on sen verran haaleita että läpi näkyy. Onko se joku luonnon oikku vai mistähän johtuu?
 
Väärin.. olen aidosti vaalea hiuksinen ja kun sisemmät häpyhuulet on niin pienet ettei ne tule ulos. Ja mulla ei ole yhtä vaaleat karvat alapäässä ku yläpäässä.
 
Jos oot jotain pornofilmejä katellut, niin saattaa johtua siitä että monella kiihottuneena häpyhuulet, myös ne sisemmät, turpoaa. Ja ulommat turpoaa silleen että ne "avautuu" niin pienemmät näkyy helpommin sieltä. Opettelepa perusasiat ennenku meet oikeiden naisten alapäitä tutkimaan :)
 
[QUOTE="Vieras";27907540]Ei mulla kyllä ole, ja mulla myös tummat karvat alapäässä ja kulmatkin tosi tummat ja olen ihan aito blondi. Eli metsään meni nyt.[/QUOTE]

Et sinä ole aito kunnon blondi stten jos kulmatkin on tummat. Blondeilla ei ole tummat kulmat tai muutenkaan tummaa kasvua missään.
 
[QUOTE="...";27907634]Mulla näkyy vaan toinen, mutta oonki ristiverinen :laugh:[/QUOTE]

Tätä mä just tarkoitin. Näkyy toinen fleijari ihan selvästi, ei ne mitään erikoisen isoja ole mutta sen vaan huomaa ja se näkyy.
 

Yhteistyössä