V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Oikeassa oot, niin on kivaa. Onkohan yhtä kivaa mennä kirkossa naimisiin, vaikka menis sitten kolmatta kertaa? Tai vaikka viidennen kerran samoin tein?Tosi ilkeetä kiusia nuorta tyttöä, joka on menossa ensimmäistä kertaa naimisiin. Ei nykyään nuoria kiinnosta vanhat jutut. Mutta kirkos on kyllä kivaa mennä naimisiin. Siellähän soitetaan se hieno musakin.
Oikeassa oot, niin on kivaa. Onkohan yhtä kivaa mennä kirkossa naimisiin, vaikka menis sitten kolmatta kertaa? Tai vaikka viidennen kerran samoin tein?
Ite vois häissä soitattaa ton "Taivas Varjele!" Nyt äkkiä se äänestysikäraja 22v. Ja hääikä kans.
Alkuperäinen kirjoittaja TriplaIsä;24615520:On on, sieltä löytyy myös virret "Taivas lyö tulta" ja "Hard rock hallelujah".
:hug:Alkuperäinen kirjoittaja Inhimillinen tekijä;24616371:Ketjun teeman mukaan: Luojalle kiitos tästä aloituksesta.Mulla on ollut ihan helvetillinen päivä ja oon saanut nieleskellä kyyneleitäni. Mutta tää aloitus pelasti mun päivän.
Joten suuri kiitos siitä aloittajalle.:flower:
Varmaan Helvetin enkeleihin.![]()