Mielipiteitä tästä talosta?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ap.
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Joku tossa talossa ahdisti mua suunnattomasti, en osaa eritellä mikä, hui.

Sanoisin kans että aika halpa on tuon kokoiseksi taloksi, vaikken mitään Mikkelin seudun hinnoista tiedäkään.
 
Musta vaikuttaa hyvältä. Muutoksia joutuisi tekemään, mutta tuolla hinnalla niihin olisi varaa. Mutta kuntotarkastus pitäisi kyllä tehdä uusiksi, ennen kuin mitään harkitsisin.
 
toi on tosi halpa ton kokoseks taloks :o ainakaan tampereelta ei asuinkelvollista yli 100 neliöistä taloo sais tolla hinnalla, eikä ees alle 100 neliöistä kovin kummoista, eikä mistään päin tamperetta.

Ihan siistiltä sinänsä näytti sisältä, ulkoa vähän erikoinen, mutta olikin aikaisemmin toiminu jonain muuna kuin omakotitalona joten ihan loogista. Pientä remonttia niin sais varmasti kauniin, vaikken pohjakuvasta saanukkaan mitään selvää:) kuntotarkastus tietty noinkin vanhassa talossa on aika tärkee.
 

Yhteistyössä