Meidän juttu kaatuu siihen, että en suostu miehen ehdotuksiin :(

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "surullinen"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
[QUOTE="surullinen";23020518]En halua tarkemmin kertoa, mutta mm. pissa- ja kakkaleikkejä sekä "ulkopuolisten" mukana oloa, kuvaamista yms. Hän haluaa "jakaa" minut muiden kanssa, mutta mä en halua sellasta.[/QUOTE]

Ei mihinkään tuollaiseen tarvitse vastentahtoisesti suostua! Kaikenlaiset "extra"-jutut pitäisi jättää väliin, ellei niitä tasan tarkkaan kumpikin pariskunnan osapuolista halua!
 
No joo ei tollaseen tarvii ryhtyä. Eri asia ehkä, jos olisi joatin normisettiä ja sinä vain ahdasmielinen, mutta ei noi kyllä ole. Jos nuo kuitenkin on miehelle kovin tärkeitä, niin ei kai sille sitten mitään voi. Kai se on parempi lopettaa homma lyhyeen, kuin riidellä samasta aiheesta 10v ja sitten erota katkerana vanhana eukkona...?

Sitä ei voi ulkopuolinen määrittää, mikä on "normisettiä" kenellekin.
 
:( Meillä mies haluais kakkoseen panna... Johtunee varmaan siitä, että lyhyessä ajassa olen kolme lasta alakautta synnyttänyt ja "oikea" reikä on löystynyt... :(
Seksielämä on ihan onnetonta nykyisin...
 

Yhteistyössä