Masturbointi parisuhteessa

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja sormi
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
S

sormi

Vieras
Miten usein te seksielämäänne tyytyväiset seurustelevat/yhdessä asuvat masturboitte?

Minä nainen, seurustellut puolitoista vuotta, dildo käytössä n. kerran viikossa. Mieheni kanssa rakastellaan riippuen miten usein tavataan, n. pari kertaa viikossa. Seksi on ihanaa, mutta joskus tulee tarve saada räplätä itseäni kaikessa rauhassa. Olenko outo?
 
hei, itsensä kanssa ihanaa! minäkin aina silloin tällöin eksyn omalle katöselleni vaikka parisuhteessa elänkin.

omat fantasiat, oma rytmi, oma tempo, oma aika, kaikki nämä asiat johtavat siihen että haluan omankäden iloa silloin tällöin. sauvalla tai parhaiten omalla sormella. eikä kestä kun minuutti pari jos sitäkään.

täjusin vastikaan vielä ihanan asennonkin m-baatioon: istuessani wc pytyn päällä, hajareisin, klitta saa ilmeisesti hyvän jännityksen siinä. suosittelen!
 
No et kyllä outo ole! Itsekin elän onnellisessa parisuhteessa, seksikin ihanaa ja riittävästi, mutta silti sitä haluaa joskus ihan omin käsin. Ehkä 1-2 kertaa viikossa, kun on yksin, leikin joko dildolla tai ilman. Se on välillä kivaa, kun saa nimenomaan rauhassa edetä laukeamiseen asti. Oman kullan kanssa tietty seksi on ihaninta, mutta välillähän sitä haluaa pelkkää orgasmia.
 

Yhteistyössä