V
vieras
Vieras
Alkuperäinen kirjoittaja Bannukakkua Savannan tapaan:Striptease (englannin strip-tease) on tanssiesitys, jonka aikana tanssija strippaa eli riisuu vaatteensa yksi kerrallaan. Striptease-tanssija esiintyy usein erotiikkaravintoloissa ja -klubeilla. Strippaajia on sekä miehiä että naisia. Strippaajat saavat usein tuloja myös juomarahasta, jota asiakkaat heille antavat.
Strippaajat ovat erikoistuneet tarjoamaan silmin nähtävää eroottis-seksuaalista palvelua. Striptease-tanssijan työtoimenkuvaan ei kuulu tarjota seksikontaktia eikä hierontaa. Häneen ei saa koskea, ellei hän itse anna siihen lupaa, ja usein striptease-tanssijoita on kielletty koskemasta asiakkaisiin paritussyytteiden välttämiseksi.
Juu, juu. Mutta kun mun mielestä on ihan se ja sama saako strippariin koskea tai antaako hän muutakin kuin katsoa. Ei sillä ole mulle mitään väliä. Mitä sä yrität todistella?
Aloittaako joku sairaanhoitaja kohta ketjun ja selittää miten hän on TÄYSIN erilainen ammattilainen kuin lääkäri?