Alkuperäinen kirjoittaja tiina:Alkuperäinen kirjoittaja Bannukakkua Savannan tapaan:Alkuperäinen kirjoittaja tiina:Mun mielestä stpippaus ei ole paha juttu, ja olen ollut joskus esityksiä katsomassakin. MUTTA, silti se on mun mielestä jollain tavalla itsensä myymistä, vaikka ei kukaan sinuun koskisikaan.
Siinä myydään oma vartalo ihmisten katsottavaksi, huoraamisessa myydään oma pillu pantavaksi. Sama asia eri paketissa.
Ihan eri asia se on,sitten kaikki ovat huorat jotka myy ulkonäkö,huora ei siitä myy,huora myy vain yks paikka nimeltä P***u
Ja sitä paitsi; enkä sanonutkin että strippaaja myy oman vartalonsa ihmisten katsottavaksi=ihmisten käyttöön, ja huora myy pillunsa ihmiseten käyttöön.
Edelleen, itsensä myymistä kumpikin.
edelleen ei se ole itsensä myyminen,kun strippari ei anna itseä vaan anna katsoa,kroppa ja ammattilainen tanssi,eli hän myy ulkonäkö ja taitoa
Mun mielipite se on ja jää sellaiseks,jos olisi toinen mä en olisi ryhtynyt strippariksi