Luomen poisto, arven parantuminen?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Odottaja1986
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti

Odottaja1986

Jäsen
06.02.2010
48
0
6
Tampere, Finland, Finland
Mulla poistettiin 2kk sitten olkapäästä selänpuolelta luomi. Arpi on muuten parantunut hyvin mut on tollanen vaaleenpunanen möykky edelleen. Kauanko kestää parantua kokonaan?

Lisäks arpeen on kait tullut uusi luomi?
Ainakin siinä on sivussa jokin vaaleanruskea läntti. Voi tosin olla että se on vanha pieni luomi joka oli isomman (mikä poistettiin) vieressä. Että tikkikohdat vaan vähän venyttänyt sitä tms. En vaan muista tarkallee missä kohtaa se pieni luomi oli. Mut nyt oon huomannu vaaleenruskeen pienen pienen alueen/läntin tossa kuitenkin.
 
Viimeksi muokattu:
Heips! mulla poistettiin selästä,lapojen välistä,luomi n 14 vuotta sitten. siinä on edelleen sellanen vaaleenpunanen karmee arpi! lääkäri sanoi silloin ettei jää paljon minkäänlaista arpea,mutta toisinpa kävi! toivottavasti sulla käy paremmin! :)
 

Yhteistyössä