Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:löytyy profiilista. :wave:![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Sun Rise:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:löytyy profiilista. :wave:![]()
Miksi Mai Selenen keiju on viiden vuoden kohdalla? Häiritsevää![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Estu:En suutu. Tytön nimi on. Ehkä tunnetumpi kirjoitusmuoto on Christel, mutta mua ei oikein nappaa nuo C-"väännökset" ja muutenkin tuo yksinkertainen kirjoitusmuoto sopii paremmin veljesten nimiin.
Alkuperäinen kirjoittaja vuotaraaputin:Minea Helena ja Miska Sinuhe :heart:
Alkuperäinen kirjoittaja Tinneritussi:Alkuperäinen kirjoittaja Estu:En suutu. Tytön nimi on. Ehkä tunnetumpi kirjoitusmuoto on Christel, mutta mua ei oikein nappaa nuo C-"väännökset" ja muutenkin tuo yksinkertainen kirjoitusmuoto sopii paremmin veljesten nimiin.
C-"väännökset??" Anteeksi nyt Estu, mutta kumpikohan nimi se väännetty on, Christel vai Kristel...?!? Vai olisiko Tanielkin "aluperäisempi" versio Danielista? Ei siinä mitään, ihan kivat nimet sun lapsilla, mutta älä pliis vertaa Christel-nimeä mihinkään "oikeisiin" C-väännöksiin kuten Caisa ja Mico.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja Kotiäiti-88:Antti :heart:
meillä kanssa Antti