?
+
Vieras
jos firma on ollut vuoden vaan toiminnassa, niin pitäisi hälytyskellojen soida. Epäilen ette pysty maksamaan lainaa takaisin muutaman vuoden sisällä.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ihan mielenkiinnosta kysyisin otitteko sita lainaa ulkomailta ja onnistuiko?
Niin itseäkin hieman epäilyttää se, että tämä yhtiö on valmis lainaamaan rahaa luottotiedottomalle ja se,mikä tässä on hämärää, on se että saadakseen lainaa meidän täytyy maksaa "veroja" 450e. Voiko tuollainen olla laillista? Muuten yhtiö vaikuttaa kyllä vakuuttavalta, on hyvät nettisivut josta löytyy kaikki tieto ja ollaan vaihdettu sähköpostia & oltu puhelimessa heidän kanssaan. Mut jotenki vaan epäilyttää silti..
hei onko kukaan saanu oikeasti lainaa ulkomailta itse jo saanu tarjouksen ja pankin liitteet netissä.maksanu etumaksuja .jännitän tuleeko raha ranskasta vai ei ihan virallsen oloiset paperit.suomi 24 sivul huijareita ym en viitsi sinne kirjoittaa enää.pikku myy