laihduttajat-paino,pituus ja tavoitepaino

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja gunilla
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Pituus 163,5cm tarkalleen. ( toi puolikas on tärkee :D ) Paino täällä hetkellä noin 88,5kg :ashamed: Mutta reilu kk sitten aloitus paino oli 94,7 :ashamed: :headwall: Tavoitepaino on nyt näin aluksi se 70kg.
 
Pituus 172 cm, ennen tätä raskautta (synnytys vajaat 4 vk sitten) 67 kg, nyt 74,5 kg, tavoitteena olisi taas tuo 67, mutta aina 65 olisi parempi :) Joskus aikoinaan (oi niitä aikoja) 58 kg, mutta siinä painossa olisi hyvin vaikea pysyä nykyään rääkkäämättä itseään. On muutakin ajateltavaa... :)
 
Pituutta huimat 162 ja painoa 64,4
Tavoitteena olisi päästä 57 ja jos 55 pääsis niin olisin enemmän kuin tyytyväinen. Ajattelin että kun mies lähtee 4 viikoksi pois niin silloin repäisis ja alkais ihan toden teolla laihikselle. Jospa se huomais sitten jotain mutosta kun tulis.

Mutta suurin ongelma on tuo löllövatta joka on ihan hirveä!!! Mitä sille pitäs tehä :headwall: :headwall:
 

Yhteistyössä