M
mitämitä
Vieras
Huomenna Lahteen ja pitäisi kuluttaa muutama tunti jossain 8v tytön kanssa kun mies töissä. Olisiko hyvää kirpparia tai jotain paikkaa missä tyttökin viihtyisi. Ei kauppakeskusta tai hoploppia. ?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja manta83:Yli-Marolan kotieläinpiha on auki klo 9-16 ja siinä vieressähän on Launeen perhepuisto, missä 8-vuotiaskin varmaan viihtyy. Ja pari minigolfrataa on siinä kans.
Alkuperäinen kirjoittaja v:Huomenna sataa vettä joten varaudu siihen
Alkuperäinen kirjoittaja AavikonNorsu:Alkuperäinen kirjoittaja manta83:Yli-Marolan kotieläinpiha on auki klo 9-16 ja siinä vieressähän on Launeen perhepuisto, missä 8-vuotiaskin varmaan viihtyy. Ja pari minigolfrataa on siinä kans.
ylimarola lopetetaan joten siellä ei ole kuin lammas,lehmä ja pari kanaa..itse menisin perhepuistoon