Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja pirpiz:Ihan vaan ukon ja muksuin kera, muutamat raketit paukuteltiin, tinat syötiin ja nakit valettiinOnko muita kellä näin "tylsä" uusi vuosi?
samoin! Lapset ovat jo unten mailla ja juuri tultiin saunastaAlkuperäinen kirjoittaja pikku myy ja haisulimamma:Ihan mukava uusi vuosi vaikka kotona ollaankin![]()
Alkuperäinen kirjoittaja pirpiz:Alkuperäinen kirjoittaja TuiKKu:Alkuperäinen kirjoittaja pirpiz:Ihan vaan ukon ja muksuin kera, muutamat raketit paukuteltiin, tinat syötiin ja nakit valettiinOnko muita kellä näin "tylsä" uusi vuosi?
Mä kera poitsun kotona...isännys enemmän siel teil päin kylillä/kaupungissa![]()
Arvatenkin juu, kiireilta![]()
Alkuperäinen kirjoittaja pirpiz:Alkuperäinen kirjoittaja TuiKKu:Alkuperäinen kirjoittaja pirpiz:Alkuperäinen kirjoittaja TuiKKu:Alkuperäinen kirjoittaja pirpiz:Ihan vaan ukon ja muksuin kera, muutamat raketit paukuteltiin, tinat syötiin ja nakit valettiinOnko muita kellä näin "tylsä" uusi vuosi?
Mä kera poitsun kotona...isännys enemmän siel teil päin kylillä/kaupungissa![]()
Arvatenkin juu, kiireilta![]()
No kyl se lähti tos joskus ennen puolen 7 ja tuleeks klo x aikaanVarmaan jos ei muuten,ni on kopilla tönöttämässä ja vetämäs unta kaaliin
![]()
AivanJokunen vuos tullu hiilauduttua senki kopin ohitte aikoinaan.. :saint: