Syötkö ne sellaisenaan vai aina vihannesten kanssa ja syötkö niiden kanssa esimerkiksi viljaksia kuten leipästä ja puuroksia tai velliksiä? Meillä on tänään silliä kauravellin ja kaalisten kanssa.
Ihanan trendikkäitä ja raikkaita nimityksiä, nyt kielletään kaikki vanhat tylsät nimitykset ja sanat - ei ne kiinnosta enää ketään ku eletään hei jo sentään vuotta 2022.
Kaikki muuttuu eikä muutoksiin voi ikinä puuttua, hyväksytään ne sellaisina kuin ne tulevat. Kaikki muutokset ovat vain meidän parhaaksi, ja johtavat hyvään. En tiedä kuka niistä päättää, mutta ne on niitä fiksumpia ihmisiä, jotka tietävät paremmin miten pitää puhua, kävellä, hengittää ja elää. Kun he päättävät että nyt kaadetaan ämpärillinen paskaa päähän niin sitten kaadetaan! Ja samalla kritisoidaan ja haukutaan niitä jotka eivät kaada ämpärillä paskaa päähänsä! Lisäksi tivataan maailman tappiin, että kuinka ihmeessä nämä kehtavat vastustaa tärkeiden ja viisaiden ihmisten käskyjä, ja neuvoja! Ja lisäksi haukutaan hörhöksi, salaliittoteoreetikoksi, Putinin trolliksi ja Trumpistiksi! Ämpärillinen paskaa päässä tekee niin hyvää, että eihän sitä pysty käsittämään miten kukaan voisi sellaista vastustaa!