M
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja money for me:mä saan 250 euroa kahdesta ja maksan itse kaikki hankinnat ja harrastuskulut. se kiinnostais että onko paljon vai vähän?
Alkuperäinen kirjoittaja mamatsu:Eikö jokaisen kuuluisi saada se minimielatusmaksu lapsesta 129euroa.Jos elatusmaksu on määrätty alemmaksi,niin kunnan kuuluis maksaa erotus.
Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:Alkuperäinen kirjoittaja mamatsu:Eikö jokaisen kuuluisi saada se minimielatusmaksu lapsesta 129euroa.Jos elatusmaksu on määrätty alemmaksi,niin kunnan kuuluis maksaa erotus.
no niin sitä luulis mutta ei. mä saan ton 125?/lapsi ja se minimi on oikeesti 118? mun mielestä.
Alkuperäinen kirjoittaja Eme:Alkuperäinen kirjoittaja HelloShitty:Alkuperäinen kirjoittaja mamatsu:Eikö jokaisen kuuluisi saada se minimielatusmaksu lapsesta 129euroa.Jos elatusmaksu on määrätty alemmaksi,niin kunnan kuuluis maksaa erotus.
no niin sitä luulis mutta ei. mä saan ton 125?/lapsi ja se minimi on oikeesti 118? mun mielestä.
Ei ole enää.