V
vierailija
Vieras
Mietin kanssa et onko muka jossain sanonut noin.E haaveillut pidemmän aikaa K:ta?![]()
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Mietin kanssa et onko muka jossain sanonut noin.E haaveillut pidemmän aikaa K:ta?![]()
Se on se minkä googlekin ekana löytää, kun eilen katsoin.Kuinka vanhoja ihmisiä täällä oikein kirjoittelee, jos KKK kirjaimista tulee ensimmäisenä mieleen ikivanha ja kauan aikaa sitten pirstaloitunut äärijärjestö. Muutenkin yön aikana on tänne kirjoitettu taas todella ummehtuneita ”mielipiteitä”. P.s. En ole shippari, eikä kiinnosta K:n jutut.
Eivät ole olleet. Miten tietämätön oikein olet? K oli Sloveniassa tuolloin. Oli edellisenä iltana Tommyn keikalla ja sitä ennen Dzejlan. Näistä keikoista taidettiin puhua juuri eilen. Otettiin myös promokuvia Karnevalia varten ja piipahti parissa haastattelussa B:n kanssa.Miksi Joksut olikaan Suomessa 25..10?
Mä ainakin jatkan yksittäisten tunnistelua, jos se sua noin kovasti ärsyttääEihän tossa ketään yksittäistä tunnistella kirjoituksessaan.
No ei ole. Joku taas keksii päästään tarinaa.Mietin kanssa et onko muka jossain sanonut noin.
Kuinka vanhoja ihmisiä täällä oikein kirjoittelee, jos KKK kirjaimista tulee ensimmäisenä mieleen ikivanha ja kauan aikaa sitten pirstaloitunut äärijärjestö. Muutenkin yön aikana on tänne kirjoitettu taas todella ummehtuneita ”mielipiteitä”. P.s. En ole shippari, eikä kiinnosta K:n jutut.
Eivät ole olleet. Miten tietämätön oikein olet? K oli Sloveniassa tuolloin. Oli edellisenä iltana Tommyn keikalla ja sitä ennen Dzejlan. Näistä keikoista taidettiin puhua juuri eilen. Otettiin myös promokuvia Karnevalia varten ja piipahti parissa haastattelussa B:n kanssa.
Tutustu tarkemmin mummo!No ei ole. Joku taas keksii päästään tarinaa.
Ei mua kiinnosta Joksut. Kysyin vaan siksi kun joku sanoi K:n nähneen Bojania 25.10 ja se nimenomainen näkeminen olisi riittänyt aiheuttamaan hänessä 'heräämisen', mistä piti raportoida vanhemmillekin marraskuussa. Mutta oli siis Sloveniass Tommyn ja promokuvien takia. OkEivät ole olleet. Miten tietämätön oikein olet? K oli Sloveniassa tuolloin. Oli edellisenä iltana Tommyn keikalla ja sitä ennen Dzejlan. Näistä keikoista taidettiin puhua juuri eilen. Otettiin myös promokuvia Karnevalia varten ja piipahti parissa haastattelussa B:n kanssa.
Ja sä jaksat lähteä trollauksiin mukaanEi mua kiinnosta Joksut. Kysyin vaan siksi kun joku sanoi K:n nähneen Bojania 25.10 ja se nimenomainen näkeminen olisi riittänyt aiheuttamaan hänessä 'heräämisen', mistä piti raportoida vanhemmillekin marraskuussa. Mutta oli siis Sloveniass Tommyn ja promokuvien takia. Ok
Tiätkö mulla hajos puhelin kun yritin antaa koko ketjulle miinusta niin paljon että katoasi, siksi kun mun kommentit poistettiin koko ajan.Tuli mieleen se kun mummot rynkytti vauvalla lentotilanäppäintä jotta he pystyivät antamaan enemmän peukkuja omille kommenteilleen. Ai stna.![]()
Mihinkä trollauksiin. Taisi olla ihan Aidon väiteJa sä jaksat lähteä trollauksiin mukaan![]()
HyväMä ainakin jatkan yksittäisten tunnistelua, jos se sua noin kovasti ärsyttää![]()
Tämä. Tosiassa K näytti varsin "heränneeltä" matkustaessaan apukuskin paikalla Losissa, pari viikkoa aiemminJa ajattelit, että siellä tapahtui jotain sellaista "heräämistä", että gf nosti sen jälkeen kytkintä, ja K:n piti selitellä vanhemmilleen "silmien avautumisesta"?
Jokuhan teki tännekin yksityiskohtaisen listan siitä, miten monessa asiassa juurikin natsaavat.Nehän ei natsaa millään tasolla keskenään. Ihan erilainen arvomaailma. Ei Kärtsä hingu luksuslaukkujen perään, eikä muutenkaan arvosta kauheasti mitään botoxilla korjailtuja tyyppejä.
Onnea Paavo!Paavo Väyrynen tänään 80v, kaikki laittaa nyt onnittelut tänne![]()
Onpas. Käy ilmi eräästä julkaisusta ystävän komnentistaNo ei ole. Joku taas keksii päästään tarinaa.
Jaa missäköhän välissä ehtisi sitä harrastaa.Onko K unohtanu kokonaan jääkiekon. Ei pahemmin enää matseissa käy edes katsomossa