V
vierailija
Vieras
Ei, vaan ei juurikaan ole kirjoiteltu eli äläpä valehtele.Niin koska minä poistan ne ja kaikki muut Bhen liittyvät kuvottavat paritukset.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ei, vaan ei juurikaan ole kirjoiteltu eli äläpä valehtele.Niin koska minä poistan ne ja kaikki muut Bhen liittyvät kuvottavat paritukset.
Homot taitaa haaveilla K:sta enemmän kuin naiset.Puhe oli homojen muka K haaveilusta, pässi.
Some on täynnä alustoja, ei Discord ole ainoa paikka.Jaa, minusta siellä discordissa oli ainakin karseempi meno, niinkuin puutarhassa jollekin samanmieliselle vastasinkin.
Niin se mummo kyllä niin.Nainen ihan.
En ole, ois kiva myös tietää missä tän määritelmän ikäraja menee, yli kuusikymppiset vai.Niin se mummo kyllä niin.
X ja tumppu, mutta ne ei itelle mitään keskustelualustoja, en ees kyllä tiedä miten toi tumpussa ees toimis, siellä käyn niin harvoin, jodel sit ei löydy tohon aiheeseen. Vauvan ketjut taitaa olla kuolleita kaikki.Some on täynnä alustoja, ei Discord ole ainoa paikka.
Enpä usko et mitenkään yleisesti on niin, enempi tulee vastaan näitä naisfanien kuolaamisia.Homot taitaa haaveilla K:sta enemmän kuin naiset.
Kaikki ei tee niinkuin sinä.Vastaa nyt vielä itsellesi, dingeli dong.
En ikinä vastaa, aitous parhainta.Kaikki ei tee niinkuin sinä.
Itsehän ne sen aloittivat. Vähemmästäkin on shippejä aloitettu. Mutta aikansa kutakin.Ymmärrän sinua hyvin. En ole ikinä ymmärtänyt BK paritusta ja huomasin pitäväni Bojanista nyt kun hän kävi "omana itsenään" Suomessa parisuhteensa jälkeen, ilman ällöttävää shippimähnää.
Koska liikut paikoissa, joissa on enemmän naisia.Enpä usko et mitenkään yleisesti on niin, enempi tulee vastaan näitä naisfanien kuolaamisia.
Eivät he mitään aloittaneet, vaan puutteessa elävät naiset.Itsehän ne sen aloittivat. Vähemmästäkin on shippejä aloitettu. Mutta aikansa kutakin.
Mutta näet hahmoja ja itselleen vastaavia joka puolella. Ei ihan tervettä.En ikinä vastaa, aitous parhainta.
Mitä ihmeen hahmoja, en kirjoittele mistään sellaisista.Mutta näet hahmoja ja itselleen vastaavia joka puolella. Ei ihan tervettä.
Eli Pentti ei ole hahmo, vaan olet hän. Mummo nimeltä Pentti siis.Mitä ihmeen hahmoja, en kirjoittele mistään sellaisista.
En minä kirjoittele mistään penteistä tai ennustajista, ne on niitä teiän mielikuvitushahmoja.Eli Pentti ei ole hahmo, vaan olet hän. Mummo nimeltä Pentti siis.
Ei ole ollut tällaisia tässä välillä, siis tyyliin marraskuu 25-heinäkuu 26Onhan niitä poistunut esim tarkoituksella poistetut keskustelut ettei aamulla paikalla olevat saisi tietää niistä mitään.
Tää on ihan shaissee. B on erittäin kiinnostunut Ksta, sitä totuutta ei voi muuksi muuttaa. Ja kiinnostus on molemminpuolista. B on Klle todella rakas, ollut jo useamman vuoden.Pysykää jatkossa kiitos K:n muissa parituksissa ja jättäkää B rauhaan. Hän ei ole millään tavalla kiinnostunut K:sta. Eilen on joku yrittänyt kiusata minua tällä aiheella mutta en ole ollut paikalla.
Björk ei osu mihinkään noihin kategorioihin. En tosin itsekään.Mietin, millainen olis hahmo joka ei sais keneltäkään lokaa tai vähättelyä päälleen tällä palstalla. Täällä on pidetty naurettavina ainakin näitä:
-ikääntyneet naiset
-täyteaineita ottavat naiset
-pinnalliset naiset
-runkkaavat naiset
-akateemiset naiset
-horoskooppeihin uskojat
-keskustelijat jotka shippaa (-=>mummoja tai mammoja)
-shippaajien moralisoijat (=>marketat)
-tyypilliset naiset, mitä se ikinä tarkottaakaan
Mikähän tässä kannattas olla. 25-40-vuotias mies joka ei usko horoskooppeihin, oisko se kuningas?
Kuten?Some on täynnä alustoja, ei Discord ole ainoa paikka.
Mietin, millainen olis hahmo joka ei sais keneltäkään lokaa tai vähättelyä päälleen tällä palstalla. Täällä on pidetty naurettavina ainakin näitä:
-ikääntyneet naiset
-täyteaineita ottavat naiset
-pinnalliset naiset
-runkkaavat naiset
-akateemiset naiset
-horoskooppeihin uskojat
-keskustelijat jotka shippaa (-=>mummoja tai mammoja)
-shippaajien moralisoijat (=>marketat)
-tyypilliset naiset, mitä se ikinä tarkottaakaan
Mikähän tässä kannattas olla. 25-40-vuotias mies joka ei usko horoskooppeihin, oisko se kuningas?
Nii ja Björk tosiaan. Joku varmaan ties että hän ei runkkaakaan. Fair enough uskonMahdollisesti myös edustava mutta EI LIIKAA yrittävä 20-35-vuotias nainen, joka ei ole puutteessa, koska saa seksiä edellä mainituilta 25-40-vuotiailta horoskooppeihin uskomattomilta miehiltä niin paljon kuin haluaa, mutta EI kuitenkaan ole tyrkky; ei shippaa eikä poistele shippauksia, ei jauha paskaa, ei ole oikeastaan kiinnostunut palstalla mistään toisin kuin mammat, kunhan on jostakin syystä paikalla.
Onhan niitä poistunut esim tarkoituksella poistetut keskustelut ettei aamulla paikalla olevat saisi tietää niistä mitään.
Kaikki naiset ei harrasta sitä. Vain puutteessa olevat ja alatyyliset.N
Nii ja Björk tosiaan. Joku varmaan ties että hän ei runkkaakaan. Fair enough uskon