V
vierailija
Vieras
Etkä sinä.Vaikka niin et voi tietää mikä säätö tämä on.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Etkä sinä.Vaikka niin et voi tietää mikä säätö tämä on.
No minä en puhukaan mistään sydämenvalituista kuten eräät.Etkä sinä.
Tää tarina vain on tosi. Tulipahan kelattua uudestaan elämäni oudoin ja väkevin episodi. Sama mulle lukeeko kukaan edesOlipas varsinainen iltasatu.
Kuka sellaisesta edes on nyt puhunut? En muista sellaista lukeneeni mistään.No minä en puhukaan mistään sydämenvalituista kuten eräät.
Eilen viimeksi tälläisiä kirjoiteltiin, huonostipa luet.Kuka sellaisesta edes on nyt puhunut? En muista sellaista lukeneeni mistään.
Et taida tajuta selviä trollauksia.Eilen viimeksi tälläisiä kirjoiteltiin, huonostipa luet.
Ihmiset on merkillisen epäuskoisia.Tää tarina vain on tosi. Tulipahan kelattua uudestaan elämäni oudoin ja väkevin episodi. Sama mulle lukeeko kukaan edes
Joo, ihan sekopäitä. Luulis heidän edes joskus ajattelevan muitakin.X löytyi järkevä teksti.
"Same clowns monopolizing the festival front row 8 hours before Kä's set and through 4 artists before him ITS BEEN THREE YEARS LEAVE THE BARRIER ALONE FOR ONCE IN YOUR LIVES."
Turhaan on muiden artistien fanien päästä eturiviin kun K fanit valtaa sen heti kun portit aukeavat.
Toi on kyllä käsittämätön kämmi. Haluaisin tietää syyn, miksei omaa tyhjää tai sinetöityä pulloa voi viedä mukana? Siis ylipäänsä minnekään??! Rahanahneusko järjestäjiltä? Onpa törkeää, eiköhän aika moni joudu ainakin kerran omankin pullonsa täyttämään! (jos se sit maksaakin)Joillekin se on paha. Itse palan älyttömän helposti ja olen alkanut inhoamaan kesää todella paljon sen takia. Pitäisi olla jatkuvasti rasvaamassa tai pukeutua pitkähihaisiin vaatteisiin. Omia juomia ei tonne saa ottaa mukaan. En löytänyt mistään tietoa, onko mitään vesipistettä vai pitääkö kaikki vedet ostaa suoraan ylihintaan paikan päältä.
Mietipäs, kun joku ns normaalikin ihminen tai fani haluaisi siihen eturiviin? Näiden sairaiden yksilöiden takia ei pääse ikinä. Mun puolesta nää vois räjäyttää pommilla.En aina ihan tajua, miksi noista eturivin faneista valiltetaan. Jos he jaksavat ja pystyvät jonottamaan koko päivän, niin siitä vaan. Tietenkään eivät saa olla röyhkeitä muille esiintyjille tai katsojille, mutta ymmärtääkseni näin ei olekaan. Mielestäni he tosi usein postaavat myös muista esiintyjistä kuvia ja videoita. Minulla ei ole aikaa eikä jaksamista siihen, että koko päivän roikkuisin jonossa tai yhdessä paikassa, eikä yhtään haittaa, että jotkut näin viitsivät tehdä.
Ei ollut. Tyhjän sai viedä.Onko Suomessa esim. Ruisrockissa kielto oman vesipullon tuomisesta. Aika outoa, että pitää ostaa paikan päältä. Luin siitä myös. Vesipistettä ei mainittu. Ehkä sinun ei kannata mennä, jos aurinko aiheuttaa ongelmia.