V
vierailija
Vieras
Mulle näyttää vain yhden vapaan paikan. Ehkä täällä on näitä rämpyttäjiä sitten. Ei niitä tarvitse varata itselleen, näkee ne vapaat paikat ihan ilmankin varausta.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Kaikki ei osaa tai tajua sitä.Mulle näyttää vain yhden vapaan paikan. Ehkä täällä on näitä rämpyttäjiä sitten. Ei niitä tarvitse varata itselleen, näkee ne vapaat paikat ihan ilmankin varausta.
Miksi Joksut olisivat Pasilassa, kun huomenna on keikka Tavastialla.
Älä sinä huolehdi. Hyvin riittää vaikka mihin. Se taas tarkoittaa, et saat jatkaa peppukipuista ulinaasi vaikka miten kauan. Pitää sinutkin virkeänä.Vielä hiukan yrittää joka suuntaan, nähtäväksi jää mihinkä riittää.
En yhtään tajua, mitä tällaisen kommentin suoltaneen päässä liikkuu. Minusta hän on saavuttanut käytännössä jo kaikki tavoitteensa, ja vaikka tavoitteleekin nyt vielä kauemmaksi, ei se mitenkään vähennä aiempia saavutuksia. Hän on suosittu, vaikka sinusta kai vain se Suomen ykkönen olisi riittävä. Minulle riittää, ettäVielä hiukan yrittää joka suuntaan, nähtäväksi jää mihinkä riittää.
Mä teen joskus noin kun en haluu et kukaan istuu viereen junassa.. ..Ei kannata antaa ihmisille ideoita täällä.
Ei taida Bojan enää juoda kahvia. Saako kauppatorilta matchaa?Bojan torikaffella!Mietinkin että mennäkkö Tikkurilan torille päivysteleen mutta oiskin ollu väärä tori.