K/B-komposti

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Tämä. Mä sanoin jo heinäkuussa 2023, että se, mihin suuntaan asiat menivät Jeren kanssa, oli se syy. Enkä siis edelleenkään syytä Jereä. Asiat menevät niin kuin ne menevät. Bojan jos oli päätä pahkaa rakastunut, kuten Bluzassakin kirjoittaa, niin ei vain voinut toiveilleen ja tunteilleen mitään. Varmasti pitivät tiiviisti yhteyttä, mutta jos siinä kävi ilmi, vaikka miten lempeästikin, että Jere ei ala suhteeseen, niin pakkohan sen on ollut järkyttää. Sittemmin Jere lienee keikkunut aidalla kylläkin asian kanssa...
Voi vttu nyt taas näitä. Mammojen aivot on kyllä pahasti kärtsänneet.
 
Miltähän kentältä Joksut ovat lähdössä, onko joku jo selvittänyt!!!? 😍
Eli moneltako ovat Hki-Vantaalla. Onkohan mikään naikkonenkaan mukana, kun ei tietenkään muillakaan bändin jäsenillä ole ikinä ollut, plus naisia nyt ei muutenkaan tarvita häiritsemään brotherhooden jälleennäkemistä ❤️
Plus miksi ilmoittelisivat noin lähtemisistään, jos eivät edes hiukan haluaisi, että siellä ois faneja vastassa kentällä? 😛
Siihen ei oikein se kuvio sovi, että mukana olisi Dzejla 😁
Dzeila voi aivan hyvin tulla vasta lauantaiksi, ettäs tiedät.
 
Satutko itse muistamaan miten monta kertaa te mammat aloitte hirveän Kärtsän haukkumisen, jollei hän tehnyt yhtä tai toista tai oli väärällä tavalla ja loukkasi Bojania jne. Lapsimummot.
Niin siis mitä sitten? Ne olivat mielipiteitä. Ei itseäni hetkauttanut ainakaan yhtään. Nää ketjut oli pääasiassa bojanisteille, jotka seuraavat K&B- rakkaustarinan kehittymistä. On säälittävää, jos jokain K-fanina roikut näissä.
 
Niin siis mitä sitten? Ne olivat mielipiteitä. Ei itseäni hetkauttanut ainakaan yhtään. Nää ketjut oli pääasiassa bojanisteille, jotka seuraavat K&B- rakkaustarinan kehittymistä. On säälittävää, jos jokain K-fanina roikut näissä.
Tämä ketju oli tarkoitettu alunperin nimenomaan kaikille muille PAITSI teille iilimatobojeristeille. Mut tehän olette kuin syöpäsolut tai jotka levittäydytte joka paikkaan.
 

Yhteistyössä