V
vierailija
Vieras
En luottaisi tähän.Miksei vierailisi? Ihan varmana Joksut tai osa on lavalla Kn areenakeikalla la..
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
En luottaisi tähän.Miksei vierailisi? Ihan varmana Joksut tai osa on lavalla Kn areenakeikalla la..
Je(r)p!Jerptoniinikin käy, koska Jerppa![]()
Ei SuomessaKuka sitä pellebändiä nyt menisikään katsomaanSolistikin varmaan pyörtyy paniikissa.
Hyi pidä nämä tiedot itselläsi.Teveisiä aamupaskalta.
Aito
Niin siis sinä Aidon-kiusaaja-trolli, joka oot aina ilkeä.Hyi pidä nämä tiedot itselläsi.
Näin juuri. Kamalaa ryssäulinaa.Kuka sitä pellebändiä nyt menisikään katsomaanSolistikin varmaan pyörtyy paniikissa.
Kerron mitä tahdon, sinä et siitä päätä.Hyi pidä nämä tiedot itselläsi.
Ei voi olla totta, pistin itse ko kuvan googlen kuvahakuun, ja sieltä tuli vastaukseksi; Venetsian kenttä! Nyt vain tutkimaan, moneltako koneen pitäisi olla SuomessaNyt sherlokit hommiin, millä kentällä Kiki juo kahvia?!
Me ei haluta kuulla sun kakkaamisistasi. Kakkaat mitä kakkaat, mutta jauha muualla!Kerron mitä tahdon, sinä et siitä päätä.
Aito
Satunnaisille kurkkijoille tiedoksi, että tämä on vain typerä trolli, joka on aina myös ilkeä muille. Ei Aito.Me ei haluta kuulla sun kakkaamisistasi. Kakkaat mitä kakkaat, mutta jauha muualla!
Mummojen hellanlettas bändi. Pappailevat lavalla pierunhaisteluilmeillään.Näin juuri. Kamalaa ryssäulinaa.
Ja taas heitit vähän vettä kiukaalle, jatketaan siis!Vieläkö täällä haaveillaan kahden heteron suhteesta. Eikö jo ois aika päästää irti.
Omana itsenäni olen. Mene pois trolli.Satunnaisille kurkkijoille tiedoksi, että tämä on vain typerä trolli, joka on aina myös ilkeä muille. Ei Aito.
Miltähän kentältä Joksut ovat lähdössä, onko joku jo selvittänyt!!!?
Eli moneltako ovat Hki-Vantaalla. Onkohan mikään naikkonenkaan mukana, kun ei tietenkään muillakaan bändin jäsenillä ole ikinä ollut, plus naisia nyt ei muutenkaan tarvita häiritsemään brotherhooden jälleennäkemistä
Plus miksi ilmoittelisivat noin lähtemisistään, jos eivät edes hiukan haluaisi, että siellä ois faneja vastassa kentällä?![]()
Siihen ei oikein se kuvio sovi, että mukana olisi Dzejla![]()
Pentti Liedosta on ainakin menossaMummojen hellanlettas bändi. Pappailevat lavalla pierunhaisteluilmeillään.
Dzejla voi tulla erikseen lauantaina. Tai vasta sunnuntaina, jos haluaa vain Tavastialle. Tulee Markon kanssa tai yksin.Miltähän kentältä Joksut ovat lähdössä, onko joku jo selvittänyt!!!?
Eli moneltako ovat Hki-Vantaalla. Onkohan mikään naikkonenkaan mukana, kun ei tietenkään muillakaan bändin jäsenillä ole ikinä ollut, plus naisia nyt ei muutenkaan tarvita häiritsemään brotherhooden jälleennäkemistä
Plus miksi ilmoittelisivat noin lähtemisistään, jos eivät edes hiukan haluaisi, että siellä ois faneja vastassa kentällä?
Siihen ei oikein se kuvio sovi, että mukana olisi Dzejla![]()
Dzejla voi tulla erikseen lauantaina. Tai vasta sunnuntaina, jos haluaa vain Tavastialle. Tulee Markon kanssa tai yksin.