V
vierailija
Vieras
Näyttää ihan asuvan siellä. Sloveniassa syntynyt.Ja siis tuolla tägytällä häiskällä on näyttely Venetsiassa.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Näyttää ihan asuvan siellä. Sloveniassa syntynyt.Ja siis tuolla tägytällä häiskällä on näyttely Venetsiassa.
MISSÄ SE BINKO ONOle hyvä. Tervetuloa palstailemaan.
SIELTÄKÖ NUMEROT TUILWEMINULLA ON BINKO TAKAMUKSESSA!
T. PERA
Täällä on ihmisiä, jotka eivät oikein tiedä, mitä sana vaikuttaja tarkoittaa.
Pitäkää te Bojanit, Dziilat ja Käärijät. Minä kuolaan nykyään sitä jäkissarjan Ilyata. Tollasesta kukkoilijasta ois kiva tehdä itselleen totteleva bottomi. T. Seppo
Mua kiinnostaa Bojanin parisuhde ja jos hän on sellaisessa Dz:n kanssa, niin sit kiinnostaa myös Dz, koska haluan tietää Bojanin kumppanista kaiken. Se et sulla on tarve haukkua häntä sen takia, on sun ongelma ja kertoo siitä ettet ole terve.Miksi sä Dz fani oikeen kerjäämällä kerjäät niitä sen haukkumista täällä? Sä et täältä saa sille faniyhteisöä muodostettua vaikka kuinka yrität.
Ei hän tarvii, koska urheiluun liittyvät miehet tekevät sen influjen puolesta. Kärtsä on urheilija miesten maskotti.![]()
Trolleilla ei ole tarvetta vängätä asioista, vaan he haluavat provosoida ihmisiä.Veikkaan, että kaikki ovat sen täällä tajunneet jo aikoja sitten ja huutelet yksin trollien perään. Jos rauhoittuisit vähän, niin ei trollienkaan tarvitsisi olla jatkuvasti vänkäämässä asioista.
Minä annan Kääriäoselle 10/5 pistettä ja sen jälkeen kannan sänkyyni. T. SuppoNäin on. Kuuntelevat Kärtsän uusimmat, antavat pisteitä 0/5, nyökkäävät hyväksyvästi ja taklaavat luulot pois porukan pikku discoprinsessasta!![]()
Minä olen täällä etsimässä itselleni seks anteeksi päiväkahvee seuraaTrolleilla ei ole tarvetta vängätä asioista, vaan he haluavat provosoida ihmisiä.
Kyllä se sieltä ulos pomppiipi. T. SuppoKertokaa palstan miehet. Kun ristitte jalat eikö munat jää puristuksiin?
Mua kiinnostaa Bojanin parisuhde ja jos hän on sellaisessa Dz:n kanssa, niin sit kiinnostaa myös Dz, koska haluan tietää Bojanin kumppanista kaiken. Se et sulla on tarve haukkua häntä sen takia, on sun ongelma ja kertoo siitä ettet ole terve.
Ei, ne lepää reisien päällä.Kertokaa palstan miehet. Kun ristitte jalat eikö munat jää puristuksiin?
En tiedä, pöhelö,Bojan on taitava esittäjä ja kiipijä, pohjimmiltaan tylsä tosikko, hyvän perheen nynnykkäpoju ja tsiila on tynnyrissä kasvanut läpeensä tylsä wannaberich-musu, kusenpolttamalla pikkutuhmatwistillä, tarvitsee kuorekseen kilon pohjamaalia.
Nyt tiedät kaiken
MINÄ ESIN SITÄ BIKOAMinä olen täällä etsimässä itselleni seks anteeksi päiväkahvee seuraa
Kuka on Miken stoorin farkkutakkinen henkilö? Hmmm, jotain tuttua,voisiko olla,ei olisi sittenkään poistunut kuvioista?
Naama pyöristynyt sitten viime näkemän? Ei taida olla.Kuka on Miken stoorin farkkutakkinen henkilö? Hmmm, jotain tuttua,voisiko olla,ei olisi sittenkään poistunut kuvioista?
Onko ne aina niin ylhäällä vai pitääkö nostaa?Ei, ne lepää reisien päällä.
Tuutko nostaa mun munaa?Onko ne aina niin ylhäällä vai pitääkö nostaa?
Hyi en. Mietin miten te miehet pärjäätte munienne kanssa.Tuutko nostaa mun munaa?