V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Mamma vauhdissaEhkä pitänyt sitäkin himmata jos suhde Tseikun kanssa vakavoitunut. Kerran D jo kertoi seurustelevansa, ei vielä tässä kohtaa nimeä tuotu julkisuuteen. K:n pitää etsiä shippipelleilykavereita muista miehistä.
Minä luulen että julkistavat suhteensa kun Pisma snovan ensi-ilta lähestyy, sillä saa promoa leffalle.
Mamma vauhdissaMistä teitä eläkeläisiä riittää. Eikö löydy ompeluseuraa?
Mene töihin äläkä valehtele.Oon itseasiassa työmatkalla tällä hetkellä ja torppaan hotellikoomaa notkumalla täällä palstalla. Mites sä?
”Työmatkalla”Oon itseasiassa työmatkalla tällä hetkellä ja torppaan hotellikoomaa notkumalla täällä palstalla. Mites sä?
Niin mut siellä karnevaaleissa ja eurodiscossa ehkä vetävät.Eihän K ja B ees mitään shippiä vedä. Hiljaista on sillä rintamalla, enemmän K muiden kanssa leikittelee.
Niin mut siellä karnevaaleissa ja eurodiscossa ehkä vetävät.Eihän K ja B ees mitään shippiä vedä. Hiljaista on sillä rintamalla, enemmän K muiden kanssa leikittelee.
Pitäähän se esittää tekevänsä töitä.”Työmatkalla”![]()
No K shippailee jatkuvasti kenen kanssa sattuu, eikä väliä sukupuolella. Enkä usko et Dz on niin tosikko, et BK shippaus ees häiritsee häntä. Tosin ei sellaista pahemmin enää näe.Ehkä pitänyt sitäkin himmata jos suhde Tseikun kanssa vakavoitunut. Kerran D jo kertoi seurustelevansa, ei vielä tässä kohtaa nimeä tuotu julkisuuteen. K:n pitää etsiä shippipelleilykavereita muista miehistä.
Pitäähän se esittää tekevänsä töitä.
Ketä ees kiinnostaaNiin mut siellä karnevaaleissa ja eurodiscossa ehkä vetävät.
En mäkään usko että se Tseikkua häiritsee, sillähän on myös paljon homoystäviö, ei ole mikään foobikkoNo K shippailee jatkuvasti kenen kanssa sattuu, eikä väliä sukupuolella. Enkä usko et Dz on niin tosikko, et BK shippaus ees häiritsee häntä. Tosin ei sellaista pahemmin enää näe.
No sinä ainakin.Enhän mä asiaa mitenkään pysty todistamaan mutta olen kyllä oikeasti työmatkalla ja teen ihan asiantuntijatyötä. Välillä pitää nollata aivot lukemalla näitä älyvapaita juttuja. Ei täällä kaikki ole työttömiä tai työkyvyttömyyseläkkeellä
Niin mut siellä karnevaaleissa ja eurodiscossa ehkä vetävät.
Mene töihin äläkä valehtele.
Sehän on sellaine huomionhakuinen mamma, että hakee sitä hinnalla millä hyvänsä.En mäkään usko että se Tseikkua häiritsee, sillähän on myös paljon homoystäviö, ei ole mikään foobikko
Oon jo, en tarvii uutta työpaikkaa, ja olen myös ihan tyytyväinen 5500 euron kk-palkkaani
Oon jo, en tarvii uutta työpaikkaa, ja olen myös ihan tyytyväinen 5500 euron kk-palkkaani
Tseikku ei kyllä ole mikään mamma, mieti nyt vähän miten kenestäkin puhut, annat tosi typerän kuvan itsestäsi. Se on nuori tyttöSehän on sellaine huomionhakuinen mamma, että hakee sitä hinnalla millä hyvänsä.
Sopii hyvin Bojanin kanssa yhteenSehän on sellaine huomionhakuinen mamma, että hakee sitä hinnalla millä hyvänsä.
Mammamainen on. Ikäänsä vanhemman oloinen.Tseikku ei kyllä ole mikään mamma, mieti nyt vähän miten kenestäkin puhut, annat tosi typerän kuvan itsestäsi. Se on nuori tyttö
Mun iskä oli juoppo ja se on jo kuollut. Onneksi tyttärestä polvi paraniMun iskä tienaa enemmän kuin sun iskä!
Ei hän Tseikusta puhunut vaan itsestään.Tseikku ei kyllä ole mikään mamma, mieti nyt vähän miten kenestäkin puhut, annat tosi typerän kuvan itsestäsi. Se on nuori tyttö
Mammamainen on. Ikäänsä vanhemman oloinen.