V
vierailija
Vieras
Jaa, minä en kyllä ees usko et ois suunniteltu mitään toista Tavastian keikkaa, kun Areenallakin jo ovat.Ei Suomessa, mutta kannattais nyt panostaa sinne, missä kantaisi eli Balkanille.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Jaa, minä en kyllä ees usko et ois suunniteltu mitään toista Tavastian keikkaa, kun Areenallakin jo ovat.Ei Suomessa, mutta kannattais nyt panostaa sinne, missä kantaisi eli Balkanille.
Tuskinpa sielläkään enää niin isoa suosiota on.Ei Suomessa, mutta kannattais nyt panostaa sinne, missä kantaisi eli Balkanille.
Hohhoijaa, 80% myyty oon hyvin yhdessä päivässä. Tavastialla on tulevina viikkoina aika monta keikkaa joissa on liput vielä vihreänä.Joksujen omat siivet ei kanna.
No kalsarit tai alushousut, miten haluaa kukin kutsua. Sama se, jos käytät viikon yksiä kerrallaan.Alushousut, idarimatkijat että.
En minä käytä, ei tartte sekoittaa noihin.No kalsarit tai alushousut, miten haluaa kukin kutsua. Sama se, jos käytät viikon yksiä kerrallaan.
Oletko sä vähän tyhmä vai yksinkertainen? Kun ne shippimammat ja ulkkikset on jo valmiiksi paikalla.Hohhoijaa, 80% myyty oon hyvin yhdessä päivässä. Tavastialla on tulevina viikkoina aika monta keikkaa joissa on liput vielä vihreänä.
Seli seli.En minä käytä, ei tartte sekoittaa noihin.
Tarkotatko ettei Tavastian keikalle menisi kukaan jos edellisenä päivänä ei ois areenakeikkaa?Tai sinä, kaikki ne tönöttää siellä Areena-keikalla jo valmiiksi. Samat mammat ja transut.
Suurin osa Joksujen kuuntelijoista asuu Helsingissä, totta helvetissä menisi.Tarkotatko ettei Tavastian keikalle menisi kukaan jos edellisenä päivänä ei ois areenakeikkaa?![]()
No ennoo yhtäkuin noi typerät trollimatkijat että.Seli seli.
No ulkkikset ei varmastikaan ja samat suomimammat sinne edelleenkin on menossa kuin areenakeikalle.Tarkotatko ettei Tavastian keikalle menisi kukaan jos edellisenä päivänä ei ois areenakeikkaa?![]()
Sulle sopisi paremmin isoisoisä Cvjeticanin, vaikka Bojan kieltämättä pappaantuu vauhdilla.Cvjeticanin Junior, kyllä
![]()
Kävelet kadulla ilman alusvaatteita, hyi.En minä käytä, ei tartte sekoittaa noihin.
Antti Paalanen esimerkiksiHohhoijaa, 80% myyty oon hyvin yhdessä päivässä. Tavastialla on tulevina viikkoina aika monta keikkaa joissa on liput vielä vihreänä.
Onko tää se, joka kulkee hameessa ilman pikkareitaKävelet kadulla ilman alusvaatteita, hyi.
Mulla on Nokian kännykkä vuodelta 93. Hyvin toimii akku edelleen.Ärsyttää, kun tätä puhelinta saa nykyään olla lataamassa joka välissä, akun kapasiteetti näyttää olevan vaan 71% ja sanoo et huollon tarve/akun vaihtoon, ohan tää toki -22 jo ostettukin, mutta ei viittis millään ostaa uutta ennen noita keikkoja. Toi akkukin toisaalta ehkä kallis, en tiedä ku en oo vaihdattanut koskaan.
Mulla on Nokian kännykkä vuodelta 93. Hyvin toimii akku edelleen.
Samoja alushousuja siitähän puhuttiin, en asu Liedossa myöskään.Mitä et käytä viikkoa, samaa miestä vai? Hyi millaisia seksibileitä mahdat siellä Liedossa pitää.
Bojan ottaa taatusti Peksin sukunimen, kun naimisiinmeno koittaaCvjeticanin Junior, kyllä
![]()
Käytät housujen sijaan Nokian kännykkää vuodelta 93, oho.Samoja alushousuja siitähän puhuttiin, en asu Liedossa myöskään.
No ei se oo minun viesti, minulla I phone, piti kai vastata tohon niin lainasin hassusti.Käytät housujen sijaan Nokian kännykkää vuodelta 93, oho.
Tyhmät ei susta käytä, ok. Onko sun panssarihoisuissa jokin taisteluominaisuus miehiä vastaan?Tyhmä.
Eihän unohtunut.Huomasin unohtui pilkku.
Käytät housujen sijaan iPhonea, ok.No ei se oo minun viesti, minulla I phone, piti kai vastata tohon niin lainasin hassusti.