K/B-komposti

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
K:n postaus ystävänpäivänä, missä ruusun terälehdistä tehty sydänkuvio sängyllä, oli kyllä tosi söpö. Sekä samana päivänä C:n illalliskuvapostaus, missä vihreä sydän.
Lopettakaa jo tääkin väsynyt sönkkäys. Yhtä typerää kuin Bojere-pakotus. Minkä helvetin takia Kärtsä jakaisi kaikkien seuraajiensa nähtäväksi muka jollekin tarkoitettua rakkaudentunnustusta. Ei juma teidän tyhmyyttä. Ihan yhtä pösilöitä kuin shippaajat.
 
Joku poisti mun vastauksen. Kirjoitetaan sit uusiksi.
Mistä olet keksinyt pihiyden?Kärtsällä on paljon isompi crew kuin monella muulla artistilla ja shown kanssa ei ole pihtailtu valoissa ja muissa visuaaleissa eikä tekniikassa muutenkaan. Häärijää ei olis ikinä ollut mukana yhdelläkään keikalla, jos K olisi pihi. Mikke on selvästi laajentanut omaa kuvausbisnestään viime vuoden aikana ja tehnyt hommia isoille firmoille. Kyllä sellainen lyö paremmin leiville kuin keikkakuvaaminen ja on perheelliselle muutenkin parempi . Aivan varmasti Mikke kuvaa Kärtsälle myös jatkossakin esim kesällä.
Kyse EI OLE SUOMEN KEIKOISTA! Lopeta se Suomen keikoista jankkaaminen. Käärijä on itse sanonut että ei ota ketään ylimääräistä mukaan Aasiaan tai Amerikkaan. Mikke ja Häärijä on ylimääräisiä.
 

Yhteistyössä