V
vierailija
Vieras
Jo. Toiselta revähti aanusJoko se HR loppui?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Jo. Toiselta revähti aanusJoko se HR loppui?
Saa vaikutelman, että on kaveriporukalla lomailtu ja juorut ei taida pitää paikkaansa.Mitä tarkoitat?
Ööö....eikö kaverin tyttöyståvån kanssa voi vitsailla vai kui?Saa vaikutelman, että on kaveriporukalla lomailtu ja juorut ei taida pitää paikkaansa.
Mä haluun tyttöyståvån!Ööö....eikö kaverin tyttöyståvån kanssa voi vitsailla vai kui?
Vähän epäilen, että tekisi niin julkisesti. Aika näyttää sitten, mutta omat epäilyt nyt vähän heräsi ja ehkei oikeasti mitään juttua ole.Ööö....eikö kaverin tyttöyståvån kanssa voi vitsailla vai kui?
??Vähän epäilen, että tekisi niin julkisesti. Aika näyttää sitten, mutta omat epäilyt nyt vähän heräsi ja ehkei oikeasti mitään juttua ole.
??
Mulle taas sekin oli sus, että C yritti kuin seivata möläytystään festareista, että ”mitä festareita suosittelisitte?”kun oot jo ilmoittanut kierteleväs festareita
![]()
No nyt on kimurantisti ajateltu. C ei ole mikään huudattelevan tyylinen hahmoFestareiden kiertely ei ole kyllä mikään epätavallinen kesänviettotapa. Saattaa myös hyvinkin vähän huudattaa porukkaa.
Kyllä hän juoruista tietää ja ihan vitsillä voisi heittää jotain vihjailevaa, kun tietää monien kyttäävän. Fiksuahan se on ottaa kaikki irti huomiosta ja kiitettävästi hän onkin mainostanut valmennuksiaan viime päivinä.No nyt on kimurantisti ajateltu. C ei ole mikään huudattelevan tyylinen hahmo