V
vierailija
Vieras
Ei kuulemma ole.
Kuulemma? Mistä kuulit?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ei kuulemma ole.
Voi **tun vanhus siellä hanki lasit! Jerpalla KÄSIHOITO menossa!Sokea mummo. Jalkahoitoa tossa tehdään ja ihan näyttää joku vitsihomma olevan meneillään, kun niin naurattaa.
Sä oot myöhässä mummo, homoklaanin kanssa tavattu eilen.HAHAAA!!! No onhan se Bojan siellä!!! Tätä mä sanoin KOKO ajan!!!
Luultavasti Dzejlakin kyllä on, mikä on paskaa, mutta toisaalta…. Jere on siellä nyt sinkkuna, hmmm?
No minun korvaan J:n osuus, mutta eihän se osaakaan kunnolla laulaa, rääkymistä lähes aina.Ja se tuumunluo-sönkötys, hirveä.
Ei kyl, Markon stoorissa näkyi sama paikka toissapäivänä. Tsiilakin varmasti mukana tuolla.Tsiila viettää laatuaikaa Markon ja kumppanin kanssa jossain paikallisessa eliittiravintolassa (jos niitä tuolla on) tai sitten ainakin shoppailemassa. Pojat päässeet kahdestaan jalkahoitoon.
Ei sitä tossa kumottu, pönttö.Sä oot myöhässä mummo, homoklaanin kanssa tavattu eilen.
HAHAAA!!! No onhan se Bojan siellä!!! Tätä mä sanoin KOKO ajan!!!
Luultavasti Dzejlakin kyllä on, mikä on paskaa, mutta toisaalta…. Jere on siellä nyt sinkkuna, hmmm?
???? Eihän paljastunutVanha juttu, homoklaani paljastui eilen.
Ja toissapäivänä ne seuraamiset tuli.Ei kyl, Markon stoorissa näkyi sama paikka toissapäivänä. Tsiilakin varmasti mukana tuolla.
No minun korvaan J:n osuus, mutta eihän se osaakaan kunnolla laulaa, rääkymistä lähes aina.
Ai ”näkivät”? K ja B ovat viettäneet koko lomansa yhdessäKiva et kaverit näkivät toisiaan lomalla ja Joksut saivat rauhassa kuherrella tyttöystäviensä kanssa. Kärde tavannut Dz:n kautta jopa Markon. Toivottavasti oli rentouttava loma.
Missä kuvatodisteet urpå?Sä oot myöhässä mummo, homoklaanin kanssa tavattu eilen.
Bojan liottaa jalkoja, joten kaipa on sitten kaikki raajat käsittelyssä.Voi **tun vanhus siellä hanki lasit! Jerpalla KÄSIHOITO menossa!
No eikä ole. Eikös B lähteny ainakin pari viikkoa myöhemmin tonne.Ai ”näkivät”? K ja B ovat viettäneet koko lomansa yhdessä![]()
Seuraamiset Marko ja Jere, Marko ja Jeren pikkuveli jne.???? Eihän paljastunut
Markolla oli samasta hoitolasta kuva plus instaseuraamiset.Missä kuvatodisteet urpå?
Höpö höpö, toi sikaosuushan on täyttä tunnistamatonta peetä.Se oli ton klipin paras osuus. Joku toinen ähisemässä jotain tunnistamatonta.
Ois NIIN siistiä kun ei ois! Jospa Bojan on vihdoin uskaltautunut lähtemään, koska K on sinkku nyt?! Ei kyennyt enää vastustamaan seireeninsä kutsuaEi kuulemma ole.
Lähti mutta B:kin ollut jo pari viikkoa.No eikä ole. Eikös B lähteny ainakin pari viikkoa myöhemmin tonne.
Ei.No eikä ole. Eikös B lähteny ainakin pari viikkoa myöhemmin tonne.
Wannabesta se on. Spice girls.Aa, nyt näkyi myös VIEWERILLÄ, aika erikoinen, mikäli oikea biisi, toi sikasikkaa kohta ainakin, mitähän se ees tarkoittaa.
Höpön löpön, hanki kuulolaite. Kamalan kuuloista se ähinä.Höpö höpö, toi sikaosuushan on täyttä tunnistamatonta peetä.
Nimenomaan. Jere lähtee kotiin piakkoin, ehkä ehtii jopa Youtube Allstars otteluun.Ja toissapäivänä ne seuraamiset tuli.
Niin?Nimenomaan. Jere lähtee kotiin piakkoin, ehkä ehtii jopa Youtube Allstars otteluun.
Siellä ollaan heitetty nopeat moikat vaan sloikkujen porukalle. Muuten rusketuttu ja hyvinvoitu muussa seurassa