V
vierailija
Vieras
Suriseeko kivasti kirjottaessa?No se on 50 - 50 sit. Sun paahdinstoorit ei parempaa korjootinta ansaitse
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Suriseeko kivasti kirjottaessa?No se on 50 - 50 sit. Sun paahdinstoorit ei parempaa korjootinta ansaitse
Jotkut tulee aina jälkijunassa.Aika haikee fiilis on viimesimmässä C:n päivityksessä ja toi biisivalinta...
Niiiii-in? "Valmennukset pyörii normaalisti täällä." Nyt ei oikein lähde sun toiveajatte.
Ja viimeisin stoori on kyllä "KUUMAA" joss Emman ja Matildan biisi.
Leivänpaahtimellako taas katsellaan?
Eiköhän J ole joko lähtemässä tai vaihtaa majoitusta.Erobiisi eksästä. Mummo kestää kestää nyt ja jaksaa odottaa. Tyhjää
Jep, tarkoitin lainata sua edellistä toiveajattelijaa siisHäh.mitäs toiveajattelua mulla tässä on. Totesinpa vaan, että on fiksu nainen ja hyödyntää uteliaiden kyylien tulvan tilillään ja markkinoi työtään.
Eiköhän J ole joko lähtemässä tai vaihtaa majoitusta.
Omilleen vai?C sanoi jäähyväiset kipeille kylkiläskeille siinä stoorissa
Tsiila ja Bojan katselevat toisiinsa Dubaissa, valkoisilla lakanoilla. Bojan on liikuntakyvytön Tsiilan kauneuden edessä ja se saa Tsiilan hornyksi.
Hän ottaa esiin silkkipäällysteiset käsiraudat, katsoo tiiviisti silmiin. "Sulla on oikeus vaieta, pieni kaunis slovakkini. Otan sinut nyt, jokainen inahduksesi vain pitkittää tätä"
![]()
Tsiila ja Bojan katselevat toisiinsa Dubaissa, valkoisilla lakanoilla. Bojan on liikuntakyvytön Tsiilan kauneuden edessä ja se saa Tsiilan hornyksi.
Hän ottaa esiin silkkipäällysteiset käsiraudat, katsoo tiiviisti silmiin. "Sulla on oikeus vaieta, pieni kaunis slovakkini. Otan sinut nyt, jokainen inahduksesi vain pitkittää tätä"
![]()
Jerellä on kauniit kädet ja sormet,kynsistä puhumattakaan.No ei ne K:n kädetkään mitenkään kummoiset ole, lyhyehköön kokoon sopivat, nyt näyttää muuten, että Häärijä ois tekemässä lähtöä jonnekin.
Tykkään ite enemmän Bojanin käsistä.Jerellä on kauniit kädet ja sormet,kynsistä puhumattakaan.
Ja sinäkö et katso hänen postauksiaanHäh.mitäs toiveajattelua mulla tässä on. Totesinpa vaan, että on fiksu nainen ja hyödyntää uteliaiden kyylien tulvan tilillään ja markkinoi työtään.
Niin, paljon melua ns. tyhjästä.![]()
Varmaan sitten niin. Kävin katsomassa, kun joku niistä stooreista puhui.Ja sinäkö et katso hänen postauksiaanKyylä se olet sinäkin
![]()
Jerellä on kauniit kädet ja sormet,kynsistä puhumattakaan.
Niin, paljon melua ns. tyhjästä.
Minulla on nätit ja kapeat sormet ihan itselläni, oon perinyt paljon juttuja isän puolen mummoltani, äidilläni taas paksut sormet. Tehtiin yhtä sormusvertailua hiljaittain.Mitäs sanontaa sulla onkaan tapana käyttää: kateus vie kalatkin vedestä...
Siis isän äidiltä, olipa sekava sölkötys.Minulla on nätit ja kapeat sormet ihan itselläni, oon perinyt paljon juttuja isän puolen mummoltani, äidilläni taas paksut sormet. Tehtiin yhtä sormusvertailua hiljaittain.
Sirot miehen sormet.Minulla on nätit ja kapeat sormet ihan itselläni, oon perinyt paljon juttuja isän puolen mummoltani, äidilläni taas paksut sormet. Tehtiin yhtä sormusvertailua hiljaittain.
Naisen, typerä poistelija.Sirot miehen sormet.
Naisen, typerä poistelija.