Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Hölmö, ihan selvä pikkuveljen hahmoC:kö siellä on Kn stooreja kuvaamassa? Varjo näytti enemmän naiselta kuin Ronylta.
Näin, eilenkin tää nainen ihan eri paikassa kiertelemässä saarta. Ja hotelli ei ole sama.Hölmö, ihan selvä pikkuveljen hahmo
Puusilmä, todellakin on sama. Katso valmentajan ja Kn uusimmat kuvat läpi niin näet ihan saman puuaidan tossa rannalla vasemmallaNäin, eilenkin tää nainen ihan eri paikassa kiertelemässä saarta. Ja hotelli ei ole sama.
Et tunne miehiä, hölmö.
Hotellin allasalue ei ollut sama.Puusilmä, todellakin on sama. Katso valmentajan ja Kn uusimmat kuvat läpi niin näet ihan saman puuaidan tossa rannalla vasemmalla
Varmaan saa paremman kuin tuo siinä tapauksessa, Ronya veikkaan kanssa.Paremmin kuin sinä, jos luulet et K ottaa mielummin slovakki-hiiren kuin isotissisen naisen
Ihan sama, oli varmaan eri paikassa silloin kun oli siellä yksin reissussa. Nyt ovat samassa paikassaHotellin allasalue ei ollut sama.
Mene läski töihin.Näin, eilenkin tää nainen ihan eri paikassa kiertelemässä saarta. Ja hotelli ei ole sama.
Kuka kyylää näin tarkkaan K:n asioita? Itseäni ei kiinnosta Vantaan Hoover, jonka sisus on imuroitu täyteen viinaa. Olkoot panolomalla vaikka Immun kanssa.
En ole läski heijastelet itseesi ja ei minun tartte ees maanantaina mennä, hehee.Mene läski töihin.
Immu on Janin perään, Urpo
Immulla on isot tissit, mutta muuten vanha akka.Kuka kyylää näin tarkkaan K:n asioita? Itseäni ei kiinnosta Vantaan Hoover, jonka sisus on imuroitu täyteen viinaa. Olkoot panolomalla vaikka Immun kanssa.
No samassa hotellissa vaihtoi huonetta, äläpä sepittele itse.Ihan sama, oli varmaan eri paikassa silloin kun oli siellä yksin reissussa. Nyt ovat samassa paikassa
Et tunne miehiä, hölmö.
Ja se hotelli on ERI kuin K:lla.No samassa hotellissa vaihtoi huonetta, äläpä sepittele itse.
Immulla on isot tissit, mutta muuten vanha akka.
Ehkä se on jo kyllästyny slovakkipoppooseen ja täysin rinnoin viilettää kohti Thaikkulandiaa.Immu on Janin perään, Urpo
Ei ole kertonut ikäänsä, ficcikirjailija vaan on ja A.On alle 50v. tietääkseni. Ainakin vauvalla kertoi näin.
Ei ole kertonut ikäänsä, ficcikirjailija vaan on ja A.
Kun ei ole, toi nainen asuu tuolla, tottakai valheet oiotaan. Ehkä K pyytää apua treeniohjelmaansa.Ahdistaako tossareita noin paljon jos pojat on samalla lomalla naisten kanssa.
Näyttää kyllä vanhemmalta.Kyllä on kertonut. Vauvalla sanoi olevansa alle 50v. Muistan tämän.
Ei ole, olin siellä koko ajan valepukki, veikkaan et on yli viiskymppinen jo hän. Jutuista päätellen.Kyllä on kertonut. Vauvalla sanoi olevansa alle 50v. Muistan tämän.