V
vierailija
Vieras
No juuri tämä.Sen jälkeen oli, ei just tuolloin
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
No juuri tämä.Sen jälkeen oli, ei just tuolloin
Jere, Rony ja pikkubroidi ainakin mukana Thaikuissa. Onkohan muitakin
Höpö höpö.Ainakin yksi blondi hyvinvointivalmentaja viihtynyt heidän seurassaanTiedä vaikka olisi vaikka K:n uusi gf jos huhujen mukaan kerta eronnut edellisestään.
Kekätossari ainakin.Ei täällä mitään miehiä ole.
En ole ja ite ton ylemmän kirjoitinkin.Kekätossari ainakin.
Just näin, keskitasoista korkeintaan kaikki, tää Kiki oli minun listalla huonoin.Ompas paska umk-kattaus tänä vuonna. Hirveen tylsiä kappaleita ja paskat esiintyjät.
Sekoittaako se camelinaöljyn rypsiöljyyn?Ainakin yksi blondi hyvinvointivalmentaja viihtynyt heidän seurassaanTiedä vaikka olisi vaikka K:n uusi gf jos huhujen mukaan kerta eronnut edellisestään.
Saataispa joku vuosi Antti Tuiskulinna.Just näin, keskitasoista korkeintaan kaikki, tää Kiki oli minun listalla huonoin.
Hyvä että joku muukin on tehnyt tän bongauksen. Kovasti tuntuu instassa olevan koko lähipiiri seurannassa myös.Ainakin yksi blondi hyvinvointivalmentaja viihtynyt heidän seurassaanTiedä vaikka olisi vaikka K:n uusi gf jos huhujen mukaan kerta eronnut edellisestään.
Satulinnan tahtiin tuli tanssittua lavoilla, voi niitä aikoja. Ei ole maailma enää entisensä. Nykynuorison musiikkimakukin ihan sontaa.Enpä tiennytkään, että Jukka Kuoppamäki on tehnyt (säv & san.) myös Katri Helenan kappaleen Anna mulle tähtitaivas ja Jari Sillanpään Satulinnan. Tajuttomia klassikoita nekin.
Taisin ryhtyä juuri Kuoppamäen ihailijaksi.
Kenestä kyseHyvä että joku muukin on tehnyt tän bongauksen. Kovasti tuntuu instassa olevan koko lähipiiri seurannassa myös.
Mikä nyt erityisesti on sontaa?Satulinnan tahtiin tuli tanssittua lavoilla, voi niitä aikoja. Ei ole maailma enää entisensä. Nykynuorison musiikkimakukin ihan sontaa.
Taso on huono, kamalia biisejä. Miksei ne kerrankin hankkisi sinne hyviä biisejä, kun puitteet on vielä kunnossa.Ompas paska umk-kattaus tänä vuonna. Hirveen tylsiä kappaleita ja paskat esiintyjät.
Ei liittynyt öljyihin mitenkään tämä.Sekoittaako se camelinaöljyn rypsiöljyyn?
Rapsiöljyä sen olla pitää.Ei liittynyt öljyihin mitenkään tämä.
Tuisku hän on, pönttö.Saataispa joku vuosi Antti Tuiskulinna.
Pyh, sontaa mitä en syö.Rapsiöljyä sen olla pitää.
Väsynyttä trollausta.Antakaa vinkkejä hyvinvointivalmentajastamillä kirjaimella nimi alkaa?