vierailija
Ei mitenkään, ihan eri esiintyjästä kyse. Se puhuu siitä koomikosta.No miten liittyy Stožiceen?
Ei mitenkään, ihan eri esiintyjästä kyse. Se puhuu siitä koomikosta.No miten liittyy Stožiceen?
Oli käyttänyt koko firman työtekijöiden e-passi rahat tähän.Mutta kultsalle se k ei enää voinut tulla lavalle ku joku oli jo tyhjentänyt penkkirivillisen sen pelossa
Häntään e-passi oli jo käytetty saipan kausikorttiin, se joutu töihin.Oli käyttänyt koko firman työtekijöiden e-passi rahat tähän.
HäntäänHäntään e-passi oli jo käytetty saipan kausikorttiin, se joutu töihin.
So? Se ei ollut tuon aiemman kommentin pointti.Joksuthan sai sen viime keväänä lähes täyteen kahtena iltana peräkkäin. BL oli viisuissa vuotta myöhemmin kuin JO, tuli toiseksi ja silti oli vain yksi keikka.
Miksi sen pitäisi liittyä Stožiceen?No miten liittyy Stožiceen?
No, en tajunnut koko videosta yhtään mitään.Ei mitenkään, ihan eri esiintyjästä kyse. Se puhuu siitä koomikosta.
Joku sanoi, että Bojan oli sielläkin. Ei käynyt ilmi siitä haastiksesta.Miksi sen pitäisi liittyä Stožiceen?
Totuus sattuu siis,So? Se ei ollut tuon aiemman kommentin pointti.
Se lukee siinä josubsin tekstissä.Joku sanoi, että Bojan oli sielläkin. Ei käynyt ilmi siitä haastiksesta.
Ei Kärtsää saa kunnolla kihertämään kukaan muu kuin Muuri.Kärtsä ja naiset on niin tylsä kombo.
Naiset ei saa kärtsää kihertämään.
Ja siinä on videokuvaa Stožicesta. Sitä nyt ei tietty tartte tunnistaa mutta se stadionpätkä on siis sieltä. Siinä kohdassa B taitaakin puhua siitä siellä olleesta konsertista.Se lukee siinä josubsin tekstissä.
Niinhän siinä lukee. Lisäksi se kävi vielä mrfynkin keikalla.Joku sanoi, että Bojan oli sielläkin. Ei käynyt ilmi siitä haastiksesta.
MuuriEi Kärtsää saa kunnolla kihertämään kukaan muu kuin Muuri.
Ai no niinpäs onkin. Hassu videopätkä, kun siitä ei itsenäisesti saanut oikein mitään tolkkua.Se lukee siinä josubsin tekstissä.
Mitä niissä nyt on niin ihanaaOnpa ihana katsoa Kärtsää ja Alessandraa yhdessä
Alessandra on kovis käkättäjäMitä niissä nyt on niin ihanaa
Höpö höpöAinakin trolli-jankkaajat painuneet koloihinsa ja se on hyvä
Täällä on nyt hiljaista, mutta heti kun B näkyy jossain jonkun naispuolisen kanssa niin johan vilkastuu taas. .Joko saa sammuttaa valot?