vierailija
No millä perusteella häntä nyt jotkut parittaa Jerelle, ei minulle välitä mitään enempää tästä?Mårdis on Hoojan Allu
No millä perusteella häntä nyt jotkut parittaa Jerelle, ei minulle välitä mitään enempää tästä?Mårdis on Hoojan Allu
Eli mikä haastattelu tarkalleen? Ja miksi nyt ei sitten meinannut suostua?No kuuntele se haastis. Sanoo että halusi tehdä Bessin kanssa biisin jo kauan sitten.
Eihän se siinä kuvassa mahtuisi Bojanin taakse, uuno. Ei yksikään ihminen mahdu. Kyseessä on kuvamanipulaatio.
No se tämänpäiväinen Ylen juttu Sonnyn kanssa.Eli mikä haastattelu tarkalleen? Ja miksi nyt ei sitten meinannut suostua?
Ei laula. Vain Punainen Hooja. Mutta kai Mårdiskin voi Heja! tms väliin huudahtaa.Okei eli eikö se toinen tyyppi siis laulakaan ollenkaan, ei hitto, kun olenkin pihalla.
Niillä on ennennäkemätöntä kemiaaNo millä perusteella häntä nyt jotkut parittaa Jerelle, ei minulle välitä mitään enempää tästä?
Onneksi Kalle on musa-alan ammattilainen eikä salli Kärtsän tehdä mitää paskoja fanservice biisejä jonkun nobody slovakkibändien kanssa
Näkyy missä ja ikävää, jos suuntaa, Jeren pitäisi olla Bojanin suuntaan enemmän.Niillä on ennennäkemätöntä kemiaa Ja yhteistyö jatkuu.
Oot trolliNäkyy missä ja ikävää, jos suuntaa, Jeren pitäisi olla Bojanin suuntaan enemmän.
On varmasti. Myös Markolla ja B:llä suhde.Onko Bojanilla ja sillä Gregorilla suhde?
Siksi kannattasi elää nykyhetkessä, eikä jaaritella vanhoja. Viisut 23 on jo ohi, nyt on uudet kuviot.Näkyy missä ja ikävää, jos suuntaa, Jeren pitäisi olla Bojanin suuntaan enemmän.
Niinhän se ylemmyydentunnossas luulet. Mutta et vaan tajua, et joskus sun kanssa väittelee joku, joka ei oo tosishippaaja mut joka vaan tykkää kun sulla menee hermot.Ei tästä väännä kuin nämä todellisuuden kieltävät tosishippaajat. Me muut voitais lopettaa koko asiasta jankkaaminen ja antaa näiden elää rauhassa harhoissaan
Jääny vähän avoimeksi mulle. Hauskaa kaverikemiaa, mutta Mårdiksessa ei oo mitään vääntöä. Punahoojalla on sentään hyvä ääniNo millä perusteella häntä nyt jotkut parittaa Jerelle, ei minulle välitä mitään enempää tästä?
Tottakai hän on. Joskus munkin on tehnyt mieli kirjoittaa tänne huonolla suomella päättömiä juttuja Jerestä ja Bojanista, mutta en ole sit jaksanut.Oot trolli
En ole, itse taidat olla.Oot trolli
Joo yhteisbiisit pitäs kyllä unohtaa, vaikka kaveruus jatkuukinSiksi kannattasi elää nykyhetkessä, eikä jaaritella vanhoja. Viisut 23 on jo ohi, nyt on uudet kuviot.
Häh, ei suomeni ole huonoa mitenkään kiusaaja.Tottakai hän on. Joskus munkin on tehnyt mieli kirjoittaa tänne huonolla suomella päättömiä juttuja Jerestä ja Bojanista, mutta en ole sit jaksanut.
Mutta miksi sen lähettämissä viesteistä lukee englanniksi lähetysaika? Äskenkin luki "in a minute".Tottakai hän on. Joskus munkin on tehnyt mieli kirjoittaa tänne huonolla suomella päättömiä juttuja Jerestä ja Bojanista, mutta en ole sit jaksanut.
B llä on reikä pyöreänä!On varmasti. Myös Markolla ja B:llä suhde.
Ei tietenkään ole hölmöläinen.Onko Bojanilla ja sillä Gregorilla suhde?
Häh, ei suomeni ole huonoa mitenkään kiusaaja.