V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Miks olisi poistanut sitten, enpä nyt usko?No voivoi. Minäpä näin ihan tuoreeltaan kun keikan jälkeen ne stoorit postasi.
En ole myöskään yhessäkään kuvassa nähnyt lavalla.Miks olisi poistanut sitten, enpä nyt usko?
Kyllä, tuo jakkuasu antaa vähän vaikutelman, kuin kunkkugigolo naapurikaupungista purjehtisi pikkukylän beetoille vähän näyttämään. En oo hirveesti asukokonaisuuden ystävä, ei oo yhteensopiva housuihin.Erikoisen näköistä myös toi K:n patsastelu lavalla ja vatsan näytöt, hänen pitäis kuitenkin olla keikan vieras, ja esiintyy kuin keisari.
Siellä ne on edelleenNo voivoi. Minäpä näin ihan tuoreeltaan kun keikan jälkeen ne stoorit postasi.
Eihän ollut.Siellä ne on edelleenJa K repostannut.
Story navigation:in mukaan there is no stories.Eihän ollut.
Ign apissa näkyy mulla Kkn storyt, yhden niistä on k repostannu.Miks olisi poistanut sitten, enpä nyt usko?
Miks sit navissa näkyy kaikkien muiden esim. Bojan, K ja Mikke?Ign apissa näkyy mulla Kkn storyt, yhden niistä on k repostannu.
No kuule kysy sieltä. Oispa muuten hienoa, jos olisi tullut oninaisuus, että voi estää stoorien ja postausten näkymisen niissäMiks sit navissa näkyy kaikkien muiden esim. Bojan, K ja Mikke?
No onpa kamalaakin vänkäämistä, jännä et sit kaikkien muiden näkyy, kysyin myös missä kuvassa näkyy Karim lavalla, kun ei ole tullut itselläni vastaan.Sulla yhdellä on aina kauhea kiire tulla väittämään vastaan. Minäkin käytän navia, mutta tiedän, että niiden storyjen näkyviin tulo saattaa kestää. Malttaisitko joskus odottaa rauhassa, ennen kuin alat vänkäämään täällä.
Kiusaajan puhetta.No kuule kysy sieltä. Oispa muuten hienoa, jos olisi tullut oninaisuus, että voi estää stoorien ja postausten näkymisen niissä![]()
No onpa kamalaakin vänkäämistä, jännä et sit kaikkien muiden näkyy, kysyin myös missä kuvassa näkyy Karim lavalla, kun ei ole tullut itselläni vastaan.
No onpas nyt harmi, että K ei huomannut tällä palstalla asuvalintaansa hyväksyttää. Palstatietäjät olisivat samalla voineet ohjeistaa nöyrään lavakäyttäytymiseen, kun sentään ihan ulkomaalaisen artistin konserttiin on vieraaksi kutsuttu. Voi tätä myötähäpeän määrää!Kyllä, tuo jakkuasu antaa vähän vaikutelman, kuin kunkkugigolo naapurikaupungista purjehtisi pikkukylän beetoille vähän näyttämään. En oo hirveesti asukokonaisuuden ystävä, ei oo yhteensopiva housuihin.
Tän ketjun viesteistä varmaan puolet on tämän yhden käsialaa, vänkää joka asiaanSulla yhdellä on aina kauhea kiire tulla väittämään vastaan. Minäkin käytän navia, mutta tiedän, että niiden storyjen näkyviin tulo saattaa kestää. Malttaisitko joskus odottaa rauhassa, ennen kuin alat vänkäämään täällä.
Eikä ole, ja toihan riippuu ihan asiasta, minun näkemys on et B:llä ois kaksi muumipaitaa.Tän ketjun viesteistä varmaan puolet on tämän yhden käsialaa, vänkää joka asiaan![]()
No vaikka missä. Menepä etsimään äläkä valita.No onpa kamalaakin vänkäämistä, jännä et sit kaikkien muiden näkyy, kysyin myös missä kuvassa näkyy Karim lavalla, kun ei ole tullut itselläni vastaan.