V
vierailija
Vieras
Bambilla taitaa olla mallia leveähkö ja litteä. Tai ainakin vaatteet päältä joistakin kuvakulmista.On sil parempi kuin yhdelläkään tämän saagan muusikoista tai ”muusikoista”.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Bambilla taitaa olla mallia leveähkö ja litteä. Tai ainakin vaatteet päältä joistakin kuvakulmista.On sil parempi kuin yhdelläkään tämän saagan muusikoista tai ”muusikoista”.
Ai H ja K? Älä nyt taas hölmöjä puhu. Taisi olla piparinpaistojuttu. Kärtsällä oikeasti hyvä pylly, Härtsällä peruslittana.Niistä on ollut kuva vierekkäin jonku ikkunan edessä.
ai niin pitääkin tehdä nokkosmuhennostaKerää seisemän nokkosta tyynyn alle ja voit nähdä unessa Häärijän perseen naamallasi.
ai niin pitääkin tehdä nokkosmuhennosta
Ei ollut se kuva, ja tuskin H:llakaan niin litteä ku liikunnallinen ihminen kuitenkin. Mut noi jäkispersejutut liioiteltuaAi H ja K? Älä nyt taas hölmöjä puhu. Taisi olla piparinpaistojuttu. Kärtsällä oikeasti hyvä pylly, Härtsällä peruslittana.
Persemallista huolimatta Härtsä on osa porukkaa. Vihaajat saa tukehtua sappeensa.Ai H ja K? Älä nyt taas hölmöjä puhu. Taisi olla piparinpaistojuttu. Kärtsällä oikeasti hyvä pylly, Härtsällä peruslittana.
Persemallista huolimatta Härtsä on osa porukkaa. Vihaajat saa tukehtua sappeensa.
Härtsällä on semmonen ujo ja suppuuntuva papan pylly. Kärtsällä on antava pehmoinen persikkapyllyAi H ja K? Älä nyt taas hölmöjä puhu. Taisi olla piparinpaistojuttu. Kärtsällä oikeasti hyvä pylly, Härtsällä peruslittana.
Persemallista huolimatta Härtsä on osa porukkaa. Vihaajat saa tukehtua sappeensa.
Piparinpaistojutussa oli kyllä selvä ero perseissä ja K:lla on selvästi muodokkaampi ja nätimpi. Kyse on myös ihan fysiikastaja siitä, millaista liikuntaa harrastaa. K:n lavariehunta tapahtuu aika pitkälti jalka/perselihasten varassa ja siksikin ne pysyy kunnossa.Ei ollut se kuva, ja tuskin H:llakaan niin litteä ku liikunnallinen ihminen kuitenkin. Mut noi jäkispersejutut liioiteltua
J:stä.
Joko sappi saavutti kurkunpään.eissss....
![]()
Häärijän perse ja nippu tuoreita nokkosia naamalla. Aaahmieti samalla Häärijän persettä naamallasi.
Höpö höpö.Härtsällä on semmonen ujo ja suppuuntuva papan pylly. Kärtsällä on antava pehmoinen persikkapylly
Toisilla vaan on luonnostaan nätimpi gluteus maximuksen muotoPiparinpaistojutussa oli kyllä selvä ero perseissä ja K:lla on selvästi muodokkaampi ja nätimpi. Kyse on myös ihan fysiikastaja siitä, millaista liikuntaa harrastaa. K:n lavariehunta tapahtuu aika pitkälti jalka/perselihasten varassa ja siksikin ne pysyy kunnossa.
Mieluummin kyntäisin naamallani nokkospuskaaHäärijän perse ja nippu tuoreita nokkosia naamalla. Aaah
Sieltä puskasta voi ilmestyä Häärijän perse.Mieluummin kyntäisin naamallani nokkospuskaa
Tää on paha, ei turvaa missään.Sieltä puskasta voi ilmestyä Häärijän perse.
On tullut nähtyä läheltä salivaatteet päällä. Timmi ja hyvä perseBambilla taitaa olla mallia leveähkö ja litteä. Tai ainakin vaatteet päältä joistakin kuvakulmista.