V
vierailija
Vieras
Kun Markku daddy alkaa takomaan rautaa, niin pikkutyttöjen ja mummojen on parempi pysyä poissa tieltä.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Kun Markku daddy alkaa takomaan rautaa, niin pikkutyttöjen ja mummojen on parempi pysyä poissa tieltä.
Äläs sinä pikkutyttö siinä pyöritä silmiä Markku daddylle. Tykkäisit kuitenkin itsekin, jos Markku tulis vähän vierailulle.
Taisi osua.Itse taidat olla sellainen kielenkäyttösi perusteella.
Lipsahti liian äkkiä äskeinen. Uusiksi.Itse taidat olla sellainen kielenkäyttösi perusteella.
Et sinä Pentti K fani ole kuin salaa.K fani Penttihän siinä kiusaa, itse oon nainen ihan.
Ei ole tollaista nimeä minulla eli ihan itsestään puhuu. Mutta tiskivuori tosiaan odottaakin, ei ehi kinastella koko iltaa.Et sinä Pentti K fani ole kuin salaa.
Ja yks ärhäkkä Pentti.Täällähän on kiihkeitä kisuja.![]()
Hyvä PenttiEi ole tollaista nimeä minulla eli ihan itsestään puhuu. Mutta tiskivuori tosiaan odottaakin, ei ehi kinastella koko iltaa.
Tosi hienoa et Pentin ikäluokan miehetkin tiskaa.Hyvä Pentti![]()
Kyllä, onkohan Pentillä tiskikone vai tiskaako käsin.Tosi hienoa et Pentin ikäluokan miehetkin tiskaa.
Täällä pohditaan nyt onko Markku ja Bojan yksityisesti lomalla.V...u,miten tää juttu täällä oikein polveilee.Voitasko nyt vaan keskittyä Kärtsään
.
Täällä pohditaan nyt onko Markku ja Bojan yksityisesti lomalla.
Kaikesta kiistellään,mutta siitä vissiin ollaan nyt jo yhtä mieltä,että NM ei ole mukana.Erokin on vissiin oikeesti tullut,koska ei muuten näin pitkäksi aikaa lähtisi ilman avokkia reissuun.
Vähän on Käärijä lippuja Euroopankiertueelle myynyt. Vaikka hehkuttaa miten liput liikkuvat nopeasti. Taitaa olla Käärijä nähty Euroopassa.
Totta. Taitaa ne sitten olla eronneet ja tossarit oli tässäkin oikeassa.Kaikesta kiistellään,mutta siitä vissiin ollaan nyt jo yhtä mieltä,että NM ei ole mukana.Erokin on vissiin oikeesti tullut,koska ei muuten näin pitkäksi aikaa lähtisi ilman avokkia reissuun.
Tuossa Kn stoorissa näkyy ne keikat, joille on enää vähän lippuja jäljellä..Mistä sinä sen näet, että on vähän myyty? Et yhtään mistään. K:n keikat myy monesti loppuun vasta ihan viime hetkillä. Nykyään ihmiset ei muutenkaan osta keikkalippuja kovin aikaisin. Monet ei pysty tietämään kuukausia aiemmin omia aikataulujaan ja kun ei ole megaluokan tähdestä kyse, luotetaan siihen, et lipun saa myöhemminkin. Tuohon kiertueeseen on vielä yli 7 kuukautta.
Me puhuttiin täällä oikein tärkeitä asioita Kärtsästä, kuten hänen sormista ja varpaista. Siltä miltä ne tuntuu suussa.![]()
Tää oli ilmeistä jo viime syksynä, mutta osa ihmisistä tarttee virallisen ilmoituksen.Kaikesta kiistellään,mutta siitä vissiin ollaan nyt jo yhtä mieltä,että NM ei ole mukana.Erokin on vissiin oikeesti tullut,koska ei muuten näin pitkäksi aikaa lähtisi ilman avokkia reissuun.
Tuossa Kn stoorissa näkyy ne keikat, joille on enää vähän lippuja jäljellä..