E erittäin väsynyt äiti Vieras 22.09.2008 #1 ja puoliso ei eroa halua ja yrittää itsemurhaa, jäätkö suhteeseen?
N näin mielestäni Vieras 22.09.2008 #3 Jos puoliso ei halua erota, haluaako hän avioliittoneuvontaan? Se olisi joka tapauksessa parempi vaihtoehto ennen eroamista
Jos puoliso ei halua erota, haluaako hän avioliittoneuvontaan? Se olisi joka tapauksessa parempi vaihtoehto ennen eroamista
R r u u s a Tunnettu jäsen 07.01.2005 16 450 137 63 22.09.2008 #7 Kauhea sanoa, mutta en jäisi. Mikä hiton mies sellainen on joka naisen vuoksi lapsensa jättää isättömiksi?
Kauhea sanoa, mutta en jäisi. Mikä hiton mies sellainen on joka naisen vuoksi lapsensa jättää isättömiksi?
Ä äiti Vieras 22.09.2008 #8 aiemmin olisin sanonut että en. mutta nyt itse kokeneenpana, jäisin.. (olin meinaan itse melkein siinä pisteessä miehen lähdettyä..).
aiemmin olisin sanonut että en. mutta nyt itse kokeneenpana, jäisin.. (olin meinaan itse melkein siinä pisteessä miehen lähdettyä..).