isot penikset

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja eerin
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
E

eerin

Vieras
kuinka on mahdollista että jolloin miehillä on 30cm penikset? kattelin miehen pornoa ja niissä oli taas se "mandingo" niminen ukko ja sillä on sellanen 30cm kalu.

mistä johtuu että jollain on noin iso ja toisilla taas alle 10cm?
 
Herrajumala että fiksuus vain kasvaa täällä . Ja tietenkään kukaan näistä pyhistä äiteistä ei juo. Miten te saatte noita sairaita ja tyhmiä ideoita selvinpäin?:D No, ihan tiedoksi, naisillakin on värkit eri kokoa, revi vaikka siitä
 
Samalla tavalla kuin miehillä erikokosia värkkejä, naisillakin erikokoisia värkkejä, vaikka naiset aina luulee että naisilla samankokoisia omat värkit. Luoja siunatkoon niitä onnellisia jotka saa pitkää munaa, itse sellaisesta luovuin ja sain keskimittaisen omaavan. Vaikka naiset väittää ettei sen koolla väliä niin on sillä!! Itse kaihoten muistelen aikoja kun seksiä isomunaisen miehen kanssa, siinä on vissi ero!! Ja joka muuta väittää valehtelee.
 
tuo kertoo susta jaapa vaan, että on jäänyt lantiopohjan lihasten treenaus väliin. Niinkuin täällä . kaikilla äiteillä. Nyt täydelliset äidit supistelemaan, ettei tartte otta mittatikkua esiin, kun vihdoin saatte miestä
 
[QUOTE="ulla";24151050]tuo kertoo susta jaapa vaan, että on jäänyt lantiopohjan lihasten treenaus väliin. Niinkuin täällä . kaikilla äiteillä. Nyt täydelliset äidit supistelemaan, ettei tartte otta mittatikkua esiin, kun vihdoin saatte miestä[/QUOTE]

No mitäs tuo "jaapan" teksti muka kertoo hänen lantionpohjalihaksistaan? Eihän jaapa sanonut, että tämä uusi pienempi vehje ei tuntuisi missään. Tuntuuhan se pienempikin, mutta kyllä se nyt vaan on niin, että isompi tuntuu enemmän. Luonnollisesti. Ja moni nainen pitää siitä tunteesta.
 
[QUOTE="ulla";24151050]tuo kertoo susta jaapa vaan, että on jäänyt lantiopohjan lihasten treenaus väliin. Niinkuin täällä . kaikilla äiteillä. Nyt täydelliset äidit supistelemaan, ettei tartte otta mittatikkua esiin, kun vihdoin saatte miestä[/QUOTE]

Lantionpohjaa on treenattu ja seksikin ihan ok nykyisen kanssa, mutta kyllä se pitkä ja iso on mieleen jäänyt.
 
[QUOTE="ulla";24151076]niin tai kääntäen tiukka pillu on parempi kuin väljä. Mitä ihmettä?? Eiköhän seksi oo muusta kiinni kuin koosta ja väljyydestä[/QUOTE]

No on on, tietenkin. :D Tässä nyt puhuttiin vaan peniksen koosta. Tuskin nyt kukaan tyyliin kumppaniaan valitsee peniksen/vaginan koon perusteella.
 
Niin... Ollaanko sitä nyt jotenkin tasa-arvoisia, kun pistetään miehet mittajonoon? Mun mielestä tosi mautonta. Tosiasia on, että naisia voi aina arvottaa kymmenin eri tavoin kuin miehiä. Ei me naiset pärjätä siinä - parempi olis viestiä, että nää ulkoiset seikat ei oikeesti merkitse.
 
[QUOTE="ulla";24151087]Niin... Ollaanko sitä nyt jotenkin tasa-arvoisia, kun pistetään miehet mittajonoon? Mun mielestä tosi mautonta. Tosiasia on, että naisia voi aina arvottaa kymmenin eri tavoin kuin miehiä. Ei me naiset pärjätä siinä - parempi olis viestiä, että nää ulkoiset seikat ei oikeesti merkitse.[/QUOTE]

HAH!!! Ei merkitse?? No siinähän panet sitä parisenttisen omaavaa silmäpuolta kyttyräniskaa. Niinkö? Voitko OIKEESTI väittää ettei ulkonäköseikoilla ole merkitystä? Taikka jos housuista paljastuu kaksisenttinen tynkä? Minä en oikeasti usko tuohon. Mut en usko muutenkaan mihinkään mitä sinä sanot ja toivon mukaan saan ees jonkun uskomaan siihen ennenkuin lyöt nekin rikki.
 
Jaapa, sulla on oikeesti jotain ongelmia. Vainoharhainen sekopää. Edelleen, et sä tunne kaikkia Ulla-nimisiä Suomesta, sori vaan. Sitäpaitsi, mistä päättelet, että nimimerkki Ullan oikea nimi edes on Ulla ;) Kuka tahansa voi väärentää nimensä netissä.
 
Mulla niin tulee mieleen keittiksen kommentit tästä palstasta kautta historian kun taasen X:ttä kertaa lyhyen ajan sisään nään nämä ihan samat höpinät samoista aiheista, niin ääliömäiset kuin ne joissa yritetään selittää pyyteettömästi.

Jos joskus ihmiset vaikka erehtyisi ihan itse ajattelemaan, eikä juoksisi ympäri maailmaa kuuluttamassa sitä miten yksinkertaisia ovat kun ei harmaita aivosoluja viitsi vaivata 5 sekuntia yksinkertaisen asian suhteen.

Tätä odotellessa.
 

Yhteistyössä