V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja epistä:mulla on hirvee onkelma löytää hyviä paitoja, kun pidän v-aukkoisista paidoista ja myös narutopit on lemppareitani ja niskalenkkitoipit..mutta..niissä isorintaisella tuppaa paljastumaan hiukan sitä tisuvakoa..en tiedä sitten katsotaanko mua kieroon tuolla kaupunkilla jos sellainen paita päällä kuljen..mutta katsokoot..jos pienitissinen sellaista paitaa saa käyttää niin miksen silloin minäkin
Alkuperäinen kirjoittaja vs:Alkuperäinen kirjoittaja epistä:mulla on hirvee onkelma löytää hyviä paitoja, kun pidän v-aukkoisista paidoista ja myös narutopit on lemppareitani ja niskalenkkitoipit..mutta..niissä isorintaisella tuppaa paljastumaan hiukan sitä tisuvakoa..en tiedä sitten katsotaanko mua kieroon tuolla kaupunkilla jos sellainen paita päällä kuljen..mutta katsokoot..jos pienitissinen sellaista paitaa saa käyttää niin miksen silloin minäkin
siis eihän se haittaa jos vähän näkyy tissivakoa!![]()
Alkuperäinen kirjoittaja papukaijan ruokottomat puheet:
Alkuperäinen kirjoittaja papukaijan ruokottomat puheet:Tämä sensijaan on ihan säädyllistä pukeutumista. Perinteisestikin miehet on saaneet pukeutua vähän vapaammin. :saint:
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja ....:eräs kerta yksi nainen totesi miehelleen kulkiessaan ohitseni että "mitä sä tuijotit sen naisen tissejä" mua oikein kävi hävettämään sen naisen puolesta..nolata nyt ukkoonsa tolleen kaíkkien edessä.
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Millainen on narutoppi?
Alkuperäinen kirjoittaja jeesh:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Millainen on narutoppi?
toppi missä on naruolkaimet
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Alkuperäinen kirjoittaja jeesh:Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Millainen on narutoppi?
toppi missä on naruolkaimet
No mitäs paljastavaa sellaisessa nyt on?Kyllä mä olen niitä aina käyttänyt ja paljon.
Alkuperäinen kirjoittaja ...:Alkuperäinen kirjoittaja papukaijan ruokottomat puheet:
voi tsiisus..järkkyä..yöks