"Donald Trumpin mukaan isku Venezuelaan toimii varoituksena – Trump ei salli terroristien ja rikollisten toimia rankaisematta Yhdysvaltoja vastaan"

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
V

vierailija

Vieras
Sua osaa niin harmittaa diktaattorin joutuminen oikeuteen.

Ei suinkaan, mutta toinen itseään diktaattorina pitävä yrittää ottaa vallan välittämättä Venezuelan kansasta ja kansainvälisestä oikeudesta, ja hänhän puhuu kuin Putin konsanaan Ukrainan kohdalla, "vapautetaan Ukraina natseista".

Eli persut ovat Putinin asialla ja vähät välittävät varmaan myös Grönlannin mahdollisesta kohtalosta, sinä mukaan lukien.
 
Täytyy ymmärtää näitä persujennäkijöitä koska heille on aiheutunut aivovamma persujen menestyksestä. He näkevät persuja jokaisen puun takana ja jokaisessa ikkunassa. Mahtaa tuntua yksinäiseltä
Kopiokaa yllä oleva viesti ja käyttäkää sitä aina persujennäkijöitä vastaan. Tällä saamme ääliöt nollattua ja nolattua ilman suurta vaivaa.

T. Ylläolevan tekstin alkuperäinen kirjoittaja.
 

Yhteistyössä