bb-Henna ja bb-Antti naimisiin huomenna BB-talossa...

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja siru
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Ihan oikeasti...ei saisi kommentoida kenenkään ulkonäköä, mutta nyt on pakko. Tuo pari sopii toisilleen, molemmat aivan... no varmaan tiedätte mitä tarkoitan....liittyy petolintuihin :)
 
Minun mielestäni (uskomatonta kyllä) on ihan kiva idea BB -talossa tavanneelta kihlaparilta avioitua BB -talossa. Ympyrä ikäänkuin sulkeutuu.

Tämä ajatus siis ottamatta huomioon sitä, minkälaisia ihmisiä tuleva aviopari muutoin on. Sitä en tiedä, eikä tiedä teistä haukkujistakaan luultavasti kukaan. Vai tunnetteko nämä BB -tyrkyt ihan henkilökohtaisesti?
 
"Naimisiinmeno ei ehkä olisi tapahtunut niin kiireellä aikataululla muuten, mutta tämä on mieletön tilaisuus, ja kun semmoinen tarjoutuu, niin totta kai, Henna myötäilee rakastaan katsoen tätä syvälle silmiin."

Joo, ehdottomasti kannattaa mennä naimisiin, kun kerta sillä telkkariin pääsee, vaikkei se noin muuten oliskaan ajankohtainen juttu.

Lyödäänkö vetoa, kauanko avioliitto kestää :snotty: ?
 
ei - vaan kyllä jokaisella on oikeus sanoa mielipiteensä..
se voi toki olla erilainen kun sinun, mutta ei täällä kyllä mitään solvaavaa ole..

Alkuperäinen kirjoittaja endie:
minusta on oksettavaa, että täälläkin jaksetaan haukkua heitä.

 

Yhteistyössä