E
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Elviselää;30577160:Sä vaan majuri pitkä paska, tää on vapaa maa.
No eihän AV:n juttu ollutkaan se tasokas juttu vaan juuri se kaikki ääliömäiset provot yms. johonkinhan sekin nyt siirtyy.kun täällä on näköjään niin paljon tasokkaampaa keskustelua ...NOT
Alkuperäinen kirjoittaja Elviselää;30577160:Sä vaan majuri pitkä paska, tää on vapaa maa.
No ainakin vapaa palsta, vielä toistaiseksi. Taitaa täällä nyt vakikäviöillä sappi kieuhua kun av tulva tulee tänne.Alkuperäinen kirjoittaja Äkäinen Hra Majuri;30577181:Aha, niinhän sä luulet![]()
Me niin jäädään tänne
Kukas sut on muka nimittänyt palstapoliisiksi?
HT-netin sennula on kyllä melkein vieläkin törkeämpi palsta kuin AV. AV:lla ihmiset osaa usein (ei toki aina) jotenkin perustella sanottavansa, mutta sennulassa kura vyöryy suolesta täysin vailla pidäkkeitä. On siellä se hyvä puoli, että ihmiset on tavallaan jotenkin maanläheisempiä tietyissä asioissa, sellainen kilvenkiillotus ei ole niin suosittua kuin AV:lla, mutta suurempi osa kirjoittelijoista on aivan täysin vailla käytöstapoja.
No tulkaa ja tuokaa "käytöstapanne" sinne, niitähän siellä av:llä riitti hehe!