Alusvaateapua??

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "ansku"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
A

"ansku"

Vieras
Ollaan menossa häihin ja mun mekko on kutistunut kaapissa :/ Eli pari lisäkiloa on tullut, eikä mulla oo varsinaista tarvetta laihduttaa. Niinpä ajattelin, että pitää hankkia kunnolliset alusvaatteet, ettei näy tursuumiset rumasti mekon alta.

Ajattelin semmosta koko-alusmekkoa, mikä vetäis vatsan seudun slimmiksi. Onko kellään tietoa, mistä kannattais lähteä etsimään? Kiitokset jos joku osaa auttaa!
 
Normitoimitus 5.5£ on minulla tullut yleensä viikossa ja he lupaavat toimituksen 10 työpäivän kuluessa ja siellä oli 20£ pikatoimitus 1-5päivää.

Itse varmaankin kävisin Stokkalta tai Sokokselta katsomassa, jos alusasu pitäisi saada noin nopeasti.
 
jotkut alusasuliikket myyvät liivihousuja jotka tulevat tosi tosi ylös siis se vyötärö.
Eli se tulee rintaliivien alle. Silloin ei jää mihinkään makkaroita. en ikinä voisi elää ilman sitä.
Hintaa oli n.40e
 

Uusimmat

Kuumimmat

Yhteistyössä