V
vierailija
Vieras
Jos se on joku eräopas/frendi joka tuntee polutKuka on tuo jonon kärjessä kulkeva neljäs tyyppi metsässä? Lippis päässä väärin päin.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Jos se on joku eräopas/frendi joka tuntee polutKuka on tuo jonon kärjessä kulkeva neljäs tyyppi metsässä? Lippis päässä väärin päin.
Ehhehe ehhehBibinossi saa kabanossia
Ei sieltä nyt ehdi somettaaMiks Kärtsä ei postaa noita luontopolkustooreja.
Ehkä pusuttelua takin alla...Katotaan vaan niin K ja KK julkaisee laavusta jonkun kivan yhteiskuvan taas. Ehkä pienet päivätorkut. Kk kietoo huolehtivasti takkinsa K:n ympärille ettei itikat pääse syömään sitä.![]()
Taitaa olla joku joka näkyy Bibinoksen porukan stoorissa. Nochebynoche stoori, jompikumpi noista ketkä pianon lähellä. Pianoa soittava muuten Kärtsän dobbelgangerKuka on tuo jonon kärjessä kulkeva neljäs tyyppi metsässä? Lippis päässä väärin päin.
Oi oi.Ehkä pusuttelua takin alla...
Siis eiks pianoa soittava ole Kalle?Taitaa olla joku joka näkyy Bibinoksen porukan stoorissa. Nochebynoche stoori, jompikumpi noista ketkä pianon lähellä. Pianoa soittava muuten Kärtsän dobbelganger
lindrothko. No ei oo kylläSiis eiks pianoa soittava ole Kalle?
No ainakin on sama joka Jukan kanssa läpsyttelee ja mun mielestä se on 100% Lindroth.lindrothko. No ei oo kyllä
Ei ole Kalle, ellei ole yhtäkkiä kutistunut pesussa ja samassa naamakin muotoutunut.No ainakin on sama joka Jukan kanssa läpsyttelee ja mun mielestä se on 100% Lindroth.
Läpsyttelee? Katotaankohan me ees samaa tarinaa. Ei kukaan Joku rummuttaa pahvisen kahvimukin takana kuvan oikessa reunassa. Se nyt on vielä vähemmän Lindroth. Kalle ei ees ollu tuolla. Se oli stooreissaan jossain muuallaNo ainakin on sama joka Jukan kanssa läpsyttelee ja mun mielestä se on 100% Lindroth.