V
vierailija
Vieras
Ihmettelin samaa suuresti.Hesarin kuvassa miehen työpöytä on täynnä tyhjiä (?) Ed pulloja![]()
EDit ovat kalliita ja lihottavia.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Ihmettelin samaa suuresti.Hesarin kuvassa miehen työpöytä on täynnä tyhjiä (?) Ed pulloja![]()
Minulta uutinen on jäänyt huomiotta. Puttosen sukunimi herättää paljon muistoja lapsuudestani.Ihmettelin samaa suuresti.
EDit ovat kalliita ja lihottavia.
Lukemalla voi oppia paljon enemmän
Mitä fiksua opetusministerissämme on?Minulta uutinen on jäänyt huomiotta. Puttosen sukunimi herättää paljon muistoja lapsuudestani.
Ihailin tällä viikolla fiksua opetusministeriämme, joka kommentoi elämänkatsomusopetusta kai kotoaan. Ihana keltainen talo, jonka kauniista ikkunasta näkymä talon seinään.
Saako siis joku seinään katsomisesta kiksejä?. Ihana keltainen talo, jonka kauniista ikkunasta näkymä talon seinään.
Ihailin tällä viikolla fiksua opetusministeriämme, joka kommentoi elämänkatsomusopetusta kai kotoaan. Ihana keltainen talo, jonka kauniista ikkunasta näkymä talon seinään.
Muistan lukeneeni jutun aiheesta aiemmin. Happamana ja kärttyisenä persupiruna tietenkin tartuit kärppänä vanhaan juttuun. Kaiva omia mokiasi. Niissä sinulla riittää puuhaa.![]()
Ministerin puolison perheyrityksen tuotteita on viety Venäjälle sodan syttymisen jälkeenkin – näin toimitusjohtaja perustelee
Suomalaisesta Turvanastasta on viety nastoja Venäjälle Ukrainan sodan aikana. Toimitusjohtajan mukaan tuotteet ovat päätyneet Venäjälle sellaisten yritysten kautta, joille Turvanasta on toiminut alihankkijana.www.is.fi
Ihailemasi opetusministerin perhe tekee rahaa Venäjän kaupalla...
Ruplat ei haise sinun nenään...Muistan lukeneeni jutun aiheesta aiemmin. Happamana ja kärttyisenä persupiruna tietenkin tartuit kärppänä vanhaan juttuun. Kaiva omia mokiasi. Niissä sinulla riittää puuhaa.
Suomi eli ennen idänkaupalla.Tuskin sinunkaan suku on sylkenyt lasiin, kun rahaa virtasi idästä.Ruplat ei haise sinun nenään...
Pelaat Putinin pelikirjan mukaan.Suomi eli ennen idänkaupalla.Tuskin sinunkaan suku on sylkenyt lasiin, kun rahaa virtasi idästä.
Sinut tuntee jo hajusta. Olet pilannut tämän palstan tökeröillä jutuillasi.
Hän suuttuu aina faktoista kuten esimerkiksi demareiden filungista ja jauhoista, ja nyt tässä tapauksessa fanittamastaan ministeristä kun taustoja tuli vähän julki perheestäRuplat ei haise sinun nenään...
Marko-Petrille eli sinisella mammutille kaikki kirjoittajat ovat vihollisia. Ei tällä palstalla ole muita persuja kuin hän.Hän suuttuu aina faktoista kuten esimerkiksi demareiden filungista ja jauhoista, ja nyt tässä tapauksessa fanittamastaan ministeristä kun taustoja tuli vähän julki perheestä
Niinpä.Hän suuttuu aina faktoista kuten esimerkiksi demareiden filungista ja jauhoista, ja nyt tässä tapauksessa fanittamastaan ministeristä kun taustoja tuli vähän julki perheestä
Tätä samaa asiaa olen yrittänyt tolkuttaa tällä palstalla, mutta neuvoni valuvat aina tärviölle kuin vesi hanhen selästä.Jopa 10 minuutin päästä kaikki voi olla toisin. Onnettomuus, sairauskohtaus. Eli kannattaisiko elää koko ajan eikä vasta eläkkeen tuntumassa
Jos pommi tipahtaisi kattosi läpi susta ei jäisi jäljelle mitään mitä haudataJos pommi tipahtaisi kattoni läpi, ottaisin mukaani vain passin ja matkalaukullisen tavaroitani.
Ehkä hän on kerännyt ne muilta ja vie kauppaan ja ostaa sitten osakkeitaIhmettelin samaa suuresti.
EDit ovat kalliita ja lihottavia.
Riippuu pommistaJos pommi tipahtaisi kattosi läpi susta ei jäisi jäljelle mitään mitä haudata
Ehkä hän on kerännyt ne muilta ja vie kauppaan ja ostaa sitten osakkeita
Luin joskus jonkun menneen vessaan ja sieltä tullessaan kaikki oli hävinnyt kodistaan savuna ilmaan.Riippuu pommista